Podívejte se na letní klip Lary Morr s novým bavorákem

Po singlech Múza nebo Poď so mnou tam přichází slovenská zpěvačka a herečka Lara Morr s novým letním singlem Letíme preč a romanticky laděným klipem, kterým ale zároveň zve na divokou jízdu novým luxusním oranžovým BMW M 440i, g23, Cabrio, jediným modelem v této barvě v celé Evropě. Novinka předznamenává debutové album Múza, jež vyjde o měsíc později. Křest se uskuteční 5. října v klubu JazzDock. Singl i celé album vzniklo v duu s Markem Leždíkem z kapely Support Lesbiens, hudební produkce se ujal David Vostrý.

V novém videoklipu se zpěvačka ukazuje s novou vizáží, ale poprvé také po taneční stránce po boku tanečníka a choreografa Mirka Kosíka. Právě on stojí za celou choreografií a zároveň ve videu plném letní atmosféry a zamilovanosti ztvárňuje jejího partnera. „Ve skladbě Letíme preč popisuji vztah dvou zamilovaných lidí, jejich společné zájmy a cestu životem. Mluvím v něm o tom, že v opravdovém vztahu je základním kamenem upřímnost a otevřenost,“ popisuje píseň zpěvačka Lara Morr.

O vizuální stránku novinky Letíme preč se postaralo studio Pimovies v čele s Patrikem Martinkovičem. „Video se natáčelo na Slovensku, v mém rodném městečku Gbely a jeho okolí. Za Patrikem jsem přišla s hotovým scénářem, který jsem si napsala a on už celému natáčení vdechl své kouzlo, “ dodala zpěvačka.

Texty, které vychází především z osobních prožitků, zkušeností i emocí, si píše Lara Morr sama. Hudbu skládá ve spolupráci s již zmíněným Markem Leždíkem. Debut Múza přinese nový alternativní proud hudby ve stylu R´n´B, soulu, jazzu i popu.

Na klip se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=3wrGnkiNdJI

 

Kdo je Lara Morr?

Lara Morr, vlastním jménem Veronika Morávková, je mladá slovenská zpěvačka, absolventka JAMU v Brně, kde vystudovala obor muzikálové herectví. Aktuálně působí v pražských divadlech jako herečka a zpěvačka. Její hudba se nese ve stylech R´n´B, blues, popu i jazzu. Píše si vlastní texty a zpěvové linky. Hudbu tvoří ve dvojici s baskytaristou Markem Leždíkem.

 

Instagram: https://www.instagram.com/lara_morr_official/

 

Facebook: https://www.facebook.com/laramorr.official

 

Více infa: www.laramorr.com

 

Foto: www.laramorr.com / Viliam Vávra, Pavel Kotásek