Podívejte se na fotky z tajného natáčení Chýlkové s Liškou!

Neobvyklou a zatím tajnou spolupráci Ivany Chýlkové a Pavla Lišky režíroval známý David Ondříček v žižkovských ateliérech. Ta neděle nebyla jako stvořená k tomu, aby kdokoliv vyskočil radostně z postele, spíše naopak. Na druhou stranu by asi všichni fandové špičkových herců, Ivany Chýlkové a Pavla Lišky, dali hodně za to, aby mohli být v ten samý okamžik s nimi ve studiu. Již od brzkého rána zde režisér David Ondříček společně s minerální vodou Magnesia připravovali naprosto nový koncept podpory Českých Lvů – Magnesia duel.


Sledovat právě Ivanu a Pavla, jak vedou dialogy k nejrůznějším životním tématům a jak se liší jejich názory na danou věc, je brilantní podívanou. Pavel Liška si například myslí, že manželství je krásná věc a že by se mělo slibovat na celý život. Ivana má naopak raději city než obřady a manželství by slibovala až „na konci života“. Od Pavla Lišky se také dozvíte, že se dají kousat bublinky a že nejlepší oblečení na motorku jsou polokožené elasťáky.


Z neobvyklých gagů a rozhovorů vznikají videa, která budou v nejbližší době podporovat na televizních obrazovkách národní filmový svátek – Českého lva. I proto byli Ivana Chýlková s Pavlem Liškou připraveni jít možná až za své běžné hranice, aby podpořili Český film.

Režisér David Ondříček nakonec skromně podotkl, že i po létech natáčení to byla i pro něj premiéra, jelikož Ivanu Chýlkovou ani Pavla Lišku nikdy ve svých filmových projektech nerežíroval! Přibližně v polovině února se tak můžeme těšit na skvostnou podívanou…

Foto: Image CZ