Podívejte se na erotickou vizi Martina Chodúra

Zpěvák, skladatel, textař a hudebník Martin Chodúr představuje nový singl s názvem Beskydy v mlze z chystaného alba Tisíc a jedna noc, jejíž vydání je naplánováno na 1. října.

„Inspirací k napsání písně byla představa husté bílé mlhy, která splývá s lehce erotickou vizí mileneckého páru na bílé posteli, která se zároveň stává malířským plátnem. Ve slovech písně »Kdo se příliš dívá, ten nepochopí svět – ve všem se živé nekonečno skrývá« se nabízí zamyšlení nad současnou přemírou informací a vjemů působících na člověka. Jinými slovy cesta ke štěstí nevede skrz detailní pochopení všeho, nýbrž filtrací nepodstatného pomocí nejsilnějšího lidského pocitu, kterým je láska,“ prozrazuje o nové písni Martin Chodúr.

 

Zde se můžete podívat na klip:

 https://youtu.be/XQ2RKqdr7bw

Po hudební stránce je píseň fúzí bossa novy a rocku. Kromě zpěvu Martin nechal vyniknout svému multiinstrumentalismu a hraje zde také na elektrickou i akustickou kytaru, klarinet, flétnu, saxofon a klávesy. Ostatní nástroje obstarala doprovodná skupina MACH. Klip vznikl na námět Martina, o režii videoklipu z prostředí Beskydských hor se postarali Martin Štramberský a Petr Jeřábek, za kamerou stál Petr Jeřábek a dronem Martin Štramberský.

„V zamlžených Beskydech vidíme jen to, co je důležité. Na bílé posteli s milovanou osobou vnímáme ve spojení dvou těl pouze toho druhého a malíř si musí ze složité reality vybrat jednu konkrétní věc, kterou namaluje a tím pádem vlastně také zjednoduší. Beskydy v mlze jsou tedy metaforou jednoduššího světa, úniku od složitosti každodenní reality. „Kdo se příliš dívá, ten nepochopí svět,“ doplňuje k videoklipu Martin.

Album Tisíc a jedna noc a singl Beskydy v mlze vydává Martin Chodúr v exkluzivní distribuci Supraphonu.

 

Více infa: https://martinchodur.cz/

 

Facebook: https://www.facebook.com/martinchodurofficial

Instagram: https://www.instagram.com/martinchodur/

Foto: Supraphon