Podívejte se, jakou reklamu natočila Beyoncé

Život je o neustálých volbách, protože bez volby přichází stagnace. S Pepsi se dávají věci do pohybu! Od roku 1898, kdy tento osvěžující colový nápoj – dnes známý po celém světě – vznikl, uplynulo již dlouhých 115 let. A co víc, v České republice letos zároveň slaví 20 let na trhu! Bohatá historie značky, která se vine od konce devatenáctého století do století jednadvacátého, činí z Pepsi skutečně legendární nápoj, který má podobně jako současná tvář Pepsi, populární pěvecká hvězda Beyoncé, miliony příznivců po celém světě.


Pepsi se za dobu své existence vyvinula ve skutečně globální značku, která je pojmem nejen v potravinářském průmyslu, ale která se především zapsala do myslí lidí jako hybatel nových trendů v pop-kultuře a životním stylu. Pro Pepsi je důležitá autentičnost a individualita, schopnost být svůj a jiný, než ostatní: jen tak totiž mohou vznikat nové věci. Ani když jde o propagaci, nesází proto na bezejmenné reklamní herce, ale volí si partnery, kteří odpovídají jejímu „kalibru“ a historii: ikonické pěvecké stars, které měly odvahu jít svou vlastní cestou a odlišit se od průměru. Mezi nejvýznamnější umělce, se kterými se Pepsi v minulosti po léta pojila, byli například Jimi Hendrix, Michael Jackson či Madonna. Od roku 2002 s Pepsi spolupracuje jedna z nejobdivovanějších zpěvaček současnosti: Beyoncé Knowles, držitelka 16 cen Grammy, jejíž alba má doma více než 120 milionů fanoušků.


Pepsi je nejen sponzorem letošního turné Beyoncé, které trvá od dubna do září, ale vytvořila také speciální edici etiket a propagačních předmětů s její tváří. Značka byla i u přípravy choreografie k písni Grown Woman, během které natočila aktuální reklamní spot. Grown Woman je jednou z písní na připravovaném pátém studiovém albu zpěvačky, jehož vydání se očekává v druhé polovině roku. Zároveň Pepsi podporuje různé umělecké projekty Beyoncé, jako jsou videa, focení, koncerty ke zvláštním příležitostem apod. Beyoncé je tak další z řady ikon hudební historie, které si Pepsi zvolila – a které si zvolily ji.

Podívejte se na aktuální Pepsi spot s Beyoncé:

Foto: Pepsi