Podívejte se, co vzkázala Bonnie Tyler Čechům a Moravákům

Za svou dlouhou kariéru absolvovala tisíce koncertů, zpěvačce Bonnie Tyler ale záleží na každém z nich. I přes své pracovní vytížení si totiž našla čas a pro své české fanoušky natočila video pozvánku na svůj pražský koncert, který se uskuteční 29. března v pražské Lucerně.

Svou pěveckou kariéru začala sice před dlouhými padesáti lety, stále ale aktivně koncertuje. A zpěvačka Bonnie Tyler po delším čase míří zase do Česka. Velšská zpěvačka své hity předvede svým českým fanouškům 28. března ve Sportovní hale v Příbrami a o den později ve velkém sále pražské Lucerny.

A před svými českými koncerty zavzpomínala, jak byla před lety objevená. „Začala jsem zpívat, když mi bylo sedmnáct a půl. Velký boom jsem měla, když mi bylo šestadvacet. Podepsala jsem skvělý kontrakt, to jsem ani neočekávala. Měla jsem štěstí, že jsem byla objevena náhodou. Zpívala jsem v londýnském klubu a dva hledači talentů si přišli poslechnout nějaké chlapce. A uslyšeli mě, a nabídli mi kontrakt. V roce 1976 jsem měla první nahrávku. Od té doby jsem dělala velké koncerty. Hudební byznys se rozjel. Tu dobu jsem prodávala padesát tisíc kopií desek denně. Teď už jich tolik neprodávám, preferuji vystupování naživo,“ přiznala Tyler, která sice letos oslavila šedesáté osmé narozeniny, je ale plná elánu. To je zřejmé i z pozvánky, kterou natočila přímo pro své české fanoušky. Ceny vstupenek se pohybují od 1090 do 1990 korun.

Foto: VDN Promo