Playboy slaví 30 let působení na českém trhu

Právě vyšel květnový Playboy. Na jeho titulní stránce pózuje Playmate Esmé Cordus. Playboy magazín je na českém trhu již 30 let. Dosažením tohoto milníku se tak stane nejdéle vydávaným zahraničním periodikem v České republice. Playboy je synonymem ženské krásy ve všech jejích podobách. Za 30 let působení časopisu v České republice se na jeho stránkách objevily například Alena Šeredová, Jana Štefánková, Jana Švandová, Kateřina Kornová, Petra Faltýnová, Gabriela Koukalová, Eva Perkausová, Eva Burešová či Eva Decastelo. V květnovém vydání se mimo jiné představí populární stand-up komička Adéla Elbel a úspěšná bikini fitnesska v rámci IFFBB Jana Milo. Svou premiéru budou mít také Cabaret Sisters.

Adélu Elbel můžete znát jako stand-up komičku z pořadu Na stojáka nebo jako autorku knihy Doba temna, ve které vás na chvíli vpustí do zákoutí svého světa. A pokud jste se někdy vydali na pouť do Santiaga de Compostela, třeba jste ji tam někde taky potkali. Pro Playboy nafotila snímky odvážnější než kdykoli dříve. „Řekla jsem si, že jim asi došly už všechny MILFky, tak oslovili mě,“ řekla Adéla a dodala: „Když jsem se dozvěděla, že by mě fotila Alžběta Jungrová, okamžitě jsem souhlasila. Kdy jindy nafotit vkusné snímky pro Playboy než ve čtyřiceti?“ Fotografie vznikly v útrobách divadla Royal.

Jana Milo je úspěšná bikini fitnesska v rámci IFBB. Umístila se na 5. místě prestižní soutěže Arnold Classic a na 3. místě Diamond Cupu. Ve své domovině získala 2. místo na Slovak Champions. Mimo fitness se věnuje svému synovi a jízdě na motorce. Po narození dítěte se postupně vrací do formy a ráda by opět začala soutěžit. Jak sama říká, pózovat pro Playboy bylo jejím dávným snem. Společně s Ducati Czech jsme se rozhodli jí tento sen splnit. Žhavé snímky nafotila Jana v malebných zákoutích Středočeského kraje.

Focení zakončila zběsilou jízdou skrze tamější lesy. Svěřila se nám, že tak skvělou motorku jako Ducati Scrambler 1100 Sport Pro ještě nikdy předtím neřídila. „Když mě oslovili, abych fotila pro Playboy, okamžitě jsem souhlasila. Taková nabídka se neodmítá. Focení jsem si maximálně užila. Sice bylo extrémně náročné, fotili jsme 12 hodin, ale výsledek opravdu stojí za to.“

Květnové vydání dále nabízí velký rozhovor s bývalým i současným šéfredaktorem Playboye. První má iniciály jako náš milovaný časopis – P. B., druhý se zase pro změnu narodil ve stejném roce jako první číslo Playboye v Americe. Oba jsou tak spojeni s českou a československou edicí časopisu víc než kdokoli jiný. Petr Bošnakov Playboyi šéfoval ve druhé polovině devadesátých let a poslední skoro dvě dekády – nejen – zpovídá na jeho stránkách zajímavé osobnosti. Vlado Olexa se od moderování soutěží ženské krásy dostal k příležitosti definovat ji pro desetitisíce čtenářů Playboye. Od roku 2006 vede časopis a a čelí výzvám v podobě rozvíjejícího se internetu a televize. Zdá se, že úspěšně. V roli zpovídaných se oba shodli na to, kdo v Čechách nejlépe splňuje definici playboye, a překvapivě rozhodli spor o tom, jestli je lepší dělat pro Playboy rozhovory, nebo vybírat modelky na jeho stránky.

V novém čísle nabízíme rozhovor s Robertem Cvekem, šachovým velmistrem. V rubrice Zákulisí se dále dozvíte o Cabaret Sisters – nepřehlédnutelné umělecké dvojici, která má jedinečný glamour styl a udává směr v oblasti módy a životního stylu. Nikol a Felicita jsou také protagonistky Czech Cabaret Show, která byla vyhlášena jako nejlepší show u nás a konkuruje světovým kabaretům, jako je Moulin Rouge.

Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články. Květnové číslo Playboye je již v prodeji.

 

Foto: Playboy