Petra Svoboda v pondělí poprvé za zprávařským pultem!

Petra Svoboda se už několik týdnů intenzivně připravuje na novou roli v rámci zpravodajského týmu. Diváci ji doposud vídali v relaci Počasí, nyní se s Petrou budou setkávat v Televizních novinách, kde se poprvé představí v pondělí 17. června.


Do zpravodajství TV Nova nastoupila Petra v březnu letošního roku. Za tu dobu si diváci sympatickou moderátorku velice oblíbili – vyhověli jsme tedy četným žádostem našich diváků, kteří se s Petrou nyní budou moci prostřednictvím obrazovek setkávat častěji,“ píše v tiskové zprávě PR koordinátor TV Nova Alžběta Cimová. Kuloární fámy o tom, že za postupem Petry Svobody mají údajně být její přátelské vztahy s vedením televize, Nova nekomentuje.


„U moderátorky Televizních novin je důležitá nejen profesionalita, ale také empatie, osobitost a v neposlední řadě pak schopnost tyto vlastnosti přenést až k divákům u obrazovek. Bude to pro mě pracovně i časově náročnější, s hlídáním malé dcery Ráchel mi ale i nadále budou pomáhat hlavně babičky a tatínek, takže se nemusím ničeho obávat,“ říká s úsměvem Petra.


Noční Televizní noviny s Petrou Svobodou mohou diváci poprvé sledovat v pondělí 17. června od 22.30 hodin.

Foto: TV Nova, TV Nova / Lenka Hatašová