Pavla Tomicová vyděsila Martina Zounara

Vystrašit malé uličníky se pokusí Zdenička Kramperová v podání Pavli Tomicové. Chce dát malý výlupkům za vyučenou, tak se přestrojí za klauna a při té příležitosti to schytá i seriálový manžel Martin Zounar coby Karel Krampera.

KR 11

Jediné, z čeho mají malí raubíři strach je klaun. Jednou je vyděsil v cirkuse a tak, když Zdenička přijde na to, že tihle výrostci týrají kočku, která je u nich na veterině už poněkolikáté, tak se rozhodne zakročit. Obleče se do kostýmu a hodlá dvojčata v ordinaci vystrašit. A její premiéra to rozhodně nebyla.

Klauna už jsem si vyzkoušela v Divadle Drak. Byla to pohádka pro děti a pamatuju si, že jsem nosila obrovské molitanové boty a obrovitý buben, který jsem vláčela po jevišti. Musím říct, že mě to bavilo, protože děti se smály.“

KR 25

Jenže tady měla herečka s klaunem zcela jiné plány, a jak se ukázalo, kluci nejsou jediní, kdo se ho bojí. Strach z něj má i manžel Karel, který děsivého klauna viděl v hororu a od té doby z nich má fobii. Takže když vtrhne do ordinace a uvidí klauna, rovnou se skácí k zemi.

Zem Martin Zounar ale nepolíbil, rekvizitáři podlahu řádně vystlali a herec tak padal bez obav a do měkkého. O rozbitou tvář se pak už postaraly šikovné maskéry, které líčidly vykouzlily Zounarovi na obličeji pěkné pomláceniny.

KR 19

Mám ráda poutě, artisty i klauny. Ale je pravda, že se všemi těmi přibývajícími horory o klaunech, se ten postoj trochu změnil. Rozhodně z nich nemám fobii jako můj seriálový manžel, ale lehké obavy ano. Přeci jen se už dějí i kriminální zločiny pod maskou klauna. Je to spíš strach z dnešní doby, co se z těch hezký věcí může stát,“ popisuje své rozpaky herečka, kterou seriáloví maskéři ušetřili zdlouhavého a pestrobarevného líčení. „Dostala jsem kostým, masku na obličej a odehrála v tom pár minut. Byl to spíš takový děsící klaun. Ale natáčela jsem i s pánem, který se opravdu živí jako klaun na dětských akcích a měl sebou i pejska, který byl úžasný a krásně poslouchal. Děti na place se neuvěřitelně bavily.“

KR 21

A bavily se i herci, protože se na place slavilo. Důvodem byly narozeniny dvou herců – Markéty Plánkové a Petra Čtvrtníčka. „Pro mě je to den, jako každý jiný, ale díky všem za přání. Je to milé a nečekané překvapení,“ nechal se slyšet seriálový Lubor Flanderka a hned přání oplatil Markétě, která byla z gratulantů zaskočená ještě víc. „Krejzovic tým mě pořádně překvapil. Nečekala jsem to. Obrovský dort s prskavkami, nádherné kytice a dárečky. Měla jsem velkou radost, že to pro mě udělali. Na velkolepé oslavy jsem si nikdy moc nepotrpěla a asi se to už nezmění. Ale když se sejde takhle skvělá parta, je to moc fajn,“ neskrývala Markéta dojetí.

Foto: TV Prima