Papuánec Boušková překvapila Donutila!

V posledním díle letošního roku si pohled do Zrcadla svého života vyzkouší jeden z nejoblíbenějších a nejtalentovanějších českých herců poslední doby Miroslav Donutil. Překvapit něčím tak univerzální osobnost je velmi složité, ale Jiřině Bohdalové se to dokonale povedlo.


Miroslav Donutil je vynikající herec, komik i vypravěč. Jiří Suchý o něm dokonce řekl, že je »klaun z Boží milosti«. Dokáže někdy být tichý a uzavřený. Co na jeho výstupy říká nejbližší rodina? Miroslav Donutil samozřejmě bude celý pořad prokládat svými historkami.


Jak zavzpomínají společně s Pavlem Zedníčkem na svá studentská léta a které kolegyně je učily líbat? Následovat bude překvapení s přezdívkou Papuánec – není to nikdo jiný než herečka Jana Boušková. Přidají střípky ze společného cestování. Dorazí i herec Václav Postránecký, který zachránil kolegovi spoustu peněz.


Syn Martin Donutil prozradí, jaký je Donutil otec. Povypráví také o jeho technickém »talentu«. A co na to kontruje bard? Pořadu se osobně zúčastní autor Balady pro banditu Milan Uhde či spisovatel Michal Viewegh. Milan Uhde se vrátí k historii vzniku tohoto legendárního díla. Zavzpomíná na všechny problémy, které Baladu provázely. Psal Viewegh Román pro muže přímo pro Donutila a jaké bylo natáčení tohoto filmu?


Určitě vás také bude zajímat, co mají s Miroslavem Donutilem společného módní návrhářka Beata Rajská nebo fotograf Jan Saudek. Hudebně pořad rozzáří například Leona Machálková, Ondřej Ruml nebo Helena Zeťová.
No a když už si Miroslav Donutil myslí, že ho nic nepřekvapí, v pořadu se objeví jeho dva nejlepší dlouholetí přátelé: rybář František Kocman a majitel firmy na ohňostroje Ivan Martínek. Oba přinesou dárky. Co si přichystali a proč doufají, že se paní Bohdalová nelekne? Společně odhalí méně známé stránky Mirka – Donutil rybář a Donutil vinař. Jak se jim podařilo dostat Karla Gotta?


Svého dávného spolužáka už vůbec nečekal. Jan Pivnička, který Mirkovi přebral první dívku, se vrátí hodně do minulosti. Sledujte hereckou hvězdu v posledním Zrcadle tohoto roku již dnes, v pátek 26. října od 20 hodin na Prima family. Na další Zrcadla českých osobností se můžete těšit v příštím roce.

Foto: TV Prima