Pánové, koukejte na tu krásu! Takhle sexy moderátorky jste ještě neviděli!

Moderátorky módního pořadu Fashion Time, který můžete od března už zase pravidelně vídat na TV Óčko, nafotily pořádně sexy fotky! Body, podvazky, košilky, župánky – to vše od světoznámé značky La perla, vypadají na holkách prostě božsky! Ale co si budeme povídat, jen krásné spodní prádlo nestačí, pro dokonalý efekt je potřeba šoupnout do něj i krásné tělo. To holky naštěstí mají, není to ale zadarmo.


Blondýnka Martina se například řídí pravidlem nejíst večer přílohy ani pečivo. „I když včera jsem vlastně měla k večeři smažák s hranolky,“ směje se Martina. Potom ovšem dodává: „Fakt ale chodím cvičit alespoň dvakrát týdně, většinou s trenérem a musím říct, že dostávám hodně do těla. Někdy trenérovi říkám, ať zavolá pro jistotu před fitko záchranku, že tentokrát už sebou určitě seknu,“ říká s nadsázkou sexy blondýnka.


To zrzka Lenka jídlo vůbec neřeší a v posilovně jí taky nepotkáte. „Strašně ráda lyžuju a neustále zkouším nové sporty, protože mne každý rychle přestane bavit… Ale nejoblíbenější fitko je pro mne rychlá chůze na vysokých podpatcích,“ tvrdí svůdná zrzka.


Na vysoké podpatky nezapomněly holky ani při focení spodního prádla, ostatně jak obě přiznávají, obecně na botách ulítávají, i proto prý vznikla fotka, kde se obě moderátorky koupou ve vaně plné luxusních střevíčků. „Na fotce to vypadá, jako veliká legrace, ale nebyla, fotograf Honza Martinec byl úplně zpocený, protože nás bral z vysokých štaflí, Martina mě kopala do žeber, tlačila mě záda, ale výsledek za tu námahu, myslím, stál,“ vzpomíná Lenka.


První díl Fashion Timu startuje už tuto středu ve 21.45 hodin na Óčku. Téma prvního dílu bude Pyžamo a holky ho společně odmoderují přímo z postele! Tak dámy, nezapomeňte, chcete-li být za kočku, sledujte Fashion Time na Óčku! A pánové, pokud chcete vidět tyhle sexy dračice, tak to pro vás platí taky!

Foto: TV Óčko / Honza Martinec