Pan Moravanka vydává životopisnou knížku!

Jan Slabák (82), známý jako Pan Moravanka, je významný trumpetista a kapelník oblíbené dechové kapely Moravanka. Nedávno se rozhodl napsat životopisnou knihu, ve které se zaměřuje na svou hudební kariéru i osobní životní cestu. Knihu očekává velký zájem, jelikož Jan Slabák je uznávanou osobností v oblasti dechové hudby.

Kniha nabízí exkluzivní pohled do zákulisí hudebního světa a ukazuje, jaké to je vést úspěšnou kapelu. Slabák v knize vzpomíná na své začátky s trumpetou, na své působení v brněnské filharmonii, na první koncerty i významné okamžiky, které formovaly jeho kariéru a kapelu Moravanka. Čtenáři se dozvědí o výzvách i radostech, které hudební život přináší, a také o Slabákově osobním přístupu k hudbě a vedení kapely.

Dílo je obohaceno o více jak tisíc fotografií ze soukromého i profesního archivu Jana Slabáka, které dodávají knize na výpravnosti a autenticitě. Kniha je psána srdcem a je určena nejen fanouškům dechové hudby, ale všem, kteří mají zájem o inspirativní životní příběhy.

K dostání zde:

https://www.knihydobrovsky.cz/kniha/jan-slabak-pan-moravanka-609926973

Foto: archiv