Obhájkyně ze Soudkyně Barbary oblékla Dagmar Havlovou!

Pětadvacetiletá Lenka Vacvalová, se kterou se každý všední den v 17.20 hodin potkávají diváci TV Barrandov v seriálu Soudkyně Barbara, je nejen osobitá herečka, ale i schopná návrhářka večerních šatů. Důkazem toho, že se v módě opravdu vyzná, je i fakt, že si ji pro prestižní jubilejní 50. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech vybrala herečka a bývalá první dáma, dvaašedesátiletá Dagmar Havlová.

IMG_0199
„Chtěla jsem vytvořit šaty s tzv. »wow« efektem, elegantní a zároveň moderní a hlavně takové, které si zapamatujete. Paní Havlová je dáma, velká osobnost a nádherná žena, takže jsem se snažila vymyslet model, který by byl jako ona, ale zároveň odrážel můj styl,“ prozradila Lenka Vacvalová, která pro Havlovou vytvořila oslnivou modrou večerní róbu.

IMG_0198
Zrzavá herečka má v plánu svůj návrhářský talent dále rozvíjet. Vzhledem k tomu, že momentálně hraje energickou obhájkyni osobního práva v seriálu Soudkyně Barbara na TV Barrandov, uvažuje i o rozšíření své kolekce: „I když jsou mojí parketou spíš společenské šaty, tak kdo ví, možná časem navrhnu i nějaký šik kostýmek pro právničky,“ dodává Vacvalová.

0 krizovka2-2015

Foto: TV Barrandov