O5 a Radeček dávají nahlédnout do svého soukromí! Podívejte se, jak v novém klipu hrají i jejich partnerky s dětmi

Kapela O5 a Radeček představuje už čtvrtý klip z poslední desky BRA3, tentokrát jde o video k singlu Chtěl jsem jen říct. Mini album vyšlo v květnu a obsahuje pět skladeb včetně stejnojmenného hitu BRA3, který se už deset měsíců drží v TOP 5 CZ nejhranějších písní v ČR. Premiéra nového klipu připadla na Štědrý den. Rockeři z jesenických hor totiž každoročně 24. prosince nadělují svým fanouškům vánoční dárek. V aktuálním emotivním videoklipu se Radečči objevují se svými rodinami.

Klip popisuje kapelový život, který se z velké části odehrává na cestách v dodávce, kdy jsou muzikanti odloučeni od svých blízkých. Zároveň se dějem prolínají rodinné záběry ze soukromého života členů O5 a Radeček. V závěru dokonce děti a partnerky přebírají roli hlavních protagonistů příběhu.

„Píseň i klip je poděkováním našim rodinám. Život s muzikantem je řehole a ani naše holky to s námi nemají lehké. Například nemáme společné víkendy, které kvůli koncertům málokdy trávíme doma,“ přiznal zpěvák Tomáš Polák. „Na druhou stranu je v klipu spousta záběrů z našich rodinných archivů, které dokazují, že se dětem i ženám věnujeme a snažíme se jim vše maximálně vynahradit,“ dodal Tomáš.

Na léto Radečci chystají oblíbené Turné na střechách. Série pěti večerů odstartuje 19. července v Liberci a skončí v Olomouci 28. července. Vstupenky na »koncerty blízko nebe« jsou už nyní v prodeji v síti TicketLive.cz.

Turné na střechách

  1. 7. 2022 – LIBEREC / střecha KC Vratislavice 101010
  2. 7. 2022 – PRAHA / střecha OC Kotva
  3. 7. 2022 – HRADEC KRÁLOVÉ / střecha knihovny
  4. 7. 2022 – ŠUMPERK / střecha Majáku
  5. 7. 2022 – OLOMOUC / střecha PF UP

 

O5 a Radeček – Chtěl jsem jen říct: https://www.youtube.com/watch?v=A6ySQAFUAcw

 

Více infa: www.o5.cz

 

Foto: www.brainzone.cz