O Lídu Baarovou je větší zájem než o Jamese Bonda!

O životopisné drama z dílny režiséra Filipa Renče Lída Baarová je enormní zájem. Nejočekávanější film letošní zimy chtějí mít během premiérového víkendu ve svých sálech všichni kinaři. Zájem je dokonce tak velký, že Baarová bude nasazená ve více kinech než hollywoodský trhák Spectre s Danielem Craigem alias agentem 007 Jamesem Bondem.

DSC_3530
Podle údajů z Unie filmových distributorů byl film Spectre nasazen během prvního víkendu ve 140 kinech. To film Lída Baarová, kterou v snímku ztvárnila slovenská herečka Táňa Pauhofová, si osm dní před slavnostní premiérou zamluvilo 29 multikin a 151 jednosálových kin. Celkem si tak snímek, který vypráví životní příběh nejkontroverznější české herečky všech dob, do které se zamiloval sám ministr propagandy Třetí říše Joseph Goebbels, kterého bravurně ztvárnila německá hvězda Karl Markovics, objednalo 180 kin.

DSC_4434 copy
Za enormním zájmem filmařů nestojí jenom hvězdami prošpikovaný casting, ale i minulé úspěchy režiséra Filipa Renče. Vždyť jeho režijní debut Requiem pro panenku navštívilo v kinech 465 240 diváků, Román pro ženy 560 781 diváků a například komedii Rebelové 430 979 diváků. Není se proto co divit, že je jméno Filipa Renče pro kinaře zárukou úspěchu.

DSC_2182

Foto: Lída Baarová / Julie Vrabelová

1920x1080px_osudy_hvezd