Novomanžel Míra Hejda staví barák a krade dlažbu s Martinem Maxou

Při pohledu do útrob luxusní limuzíny čekáte kde co, ale určitě ne hromadu zámkové dlažby vyskládanou na kožených sedačkách… A protože víme, že moderátor Míra Hejda staví dům, zeptali jsme se, zda stavební materiál přepravuje tímto způsobem běžně. „Ne, normálně tady cihly ani cement nevozím…“ směje se.


A vysvětluje: „To byla specialita natáčení pořadu Limuzína s Martinem Maxou. Napřed nás dostal do šoku a pak velmi rozesmál. Ve křoví objevil zámkovou dlažbu a tu chtěl odvézt. Hodila by se mu prý na jeho dům, který rekonstruuje. Navrhoval to dát do kufru, ale tam je televizní technika.“ Proto tedy kostky skončily na červeném koberci v limuzíně. „Samozřejmě celá ta akce byla fór, protože Míra chtěl, abych si na natáčení připravil nějakou zajímavost. Ve skutečnosti jsme nic nekradli… protože zámkovku jsem si na barák koupil zrovna minulý týden,“ směje se Martin Maxa.


Pořad Limuzína natáčí Míra Hejda pro TV Óčko už pět let a odvysíláno bylo kolem dvou set dílů. Ten zmíněný s Martinem Maxou můžete vidět tento týden. Kromě práce ovšem moderátor nezanedbává ani svůj soukromý život a nedávno se oženil s kolegyní Zorkou Kepkovou. A jak to v takové moderátorské rodině vypadá? Sledují se navzájem v televizi? „Určitě ano, ale pravidelně ne. Řekneme si zpětnou vazbu nebo se podpoříme. Prostředí naší práce známe oba, což je velká výhoda. Jeden na druhého se nezlobíme, že jdeme z práce o dvě hodiny později, než slíbíme. A to se stává často. Ale když už jsme spolu, tak se snažíme práci neřešit. Život přináší i jiné radosti,“ konstatuje Míra Hejda.

Foto: TV Óčko