Návrat Mariky Šoposké do Ordinace a polonahé foto Patrika Děrgela způsobí poprask

Do Ordinace se po delší pauze vrací milovaná hrdinka Bibi v podání Mariky Šoposké. Její návrat však nebude nikterak snadný, objeví se totiž polonahé foto jejího muže Patrika, kterého hraje Patrik Děrgel.

To dlouhé odloučení není dobré. Bibi v slzách, Patrik mlží. Nevěra?! „Ano, je to tak. Bibi se konečně vrací! Pauza to byla dlouhá, takže na natáčení Ordinace jsem se moc těšila. Bibi je moje srdcová role, to asi nikoho nepřekvapí.

Návrat pro ni však bude velmi překvapivý, protože v Kamenici se v její nepřítomnosti událo hodně změn. A Bibi bude muset jednat,“ slíbila na konci loňského roku příznivcům Ordinace za milovanou Bibi její představitelka Marika Šoposká, která se navíc představí v novém účesu.

Jenže v tuto chvíli Bibi ještě v Kamenici není, neboť momentálně jako lékařka vypomáhá na zahraniční misi. A tak to, co se děje, zjišťuje pouze na dálku. Telefonem, na který stejně většinou ani ona ani její muž Patrik (Patrik Děrgel) nemají moc času.

Tentokrát však za všechno může sociální síť! Bibi na Patrikově profilu totiž najde fotku zachycující jejího polonahého manžela v objetí neznámé ženy! Co to má znamenat?! Jak jí to vysvětlí? Dojde na podezírání, výčitky i Bibiiny slzy. Tohle opravdu ani jednomu fanoušci Ordinace nepřáli!

„Je to pro Patrika pěkná polízanice, přirozeně velmi nepříjemná situace. Já sám bych nic takového zažít rozhodně nechtěl! Ale jak se říká, každý příběh má minimálně dvě verze. Patrik Bibi několikrát úpěnlivě prosil, aby se už vrátila z cest zpět do Kamenice, že ji potřebuje, že ji miluje. Jenže ona dala zatím vždy přednost pomoci druhým a Patrik se začal v citech k ní nejistě potácet. Jemu nestačí milovat na dálku, potřebuje i intenzivní fyzický kontakt. Zda ho hledal a našel v náručí cizí ženy, zjistí diváci na Voyo. Ujišťuji je, že to bude ještě napínavé!“ říká k milostným peripetiím Patrik Děrgel.

Nový díl Ordinace v růžové zahradě 2 je k dispozici pouze na Voyo vždy každý čtvrtek.

Foto: TV Nova