Natálie Kocábová tři týdny před porodem: Bude to Mia!

Jan Kraus přivítal ve své televizní show Natálii Kocábovou, která je momentálně tři týdny před porodem. „Nerad bych, abyste se tady rozčílila nebo moc rozesmála,“ podotkl moderátor. Povídali si spolu o Natáliině nejnovější knize, která jí právě vychází. „Začíná to tím, že ta hlavní hrdinka umře a pak se zase vrátí do života,“ popsala Natálie.


A probrali spolu Natáliinu hudební kariéru. „Poslední cédéčko jsem vydala před rokem a je ke stažení na mých stránkách,“ vyprávěla Natálie. Moderátora zajímalo, jestli Natálie píše texty na svůj web, když je spisovatelka. „To mě nenapadlo, že budeme probírat web. Já jsem na vás byla připravená s jinými odpověďmi,“ divila se Natálie. „Tak mi řekněte, na co jste byla připravená,“ vyzval ji moderátor. „Třeba korupci jsem myslela, že probereme… Měla jsem připravenou analýzu a tak,“ popsala Natálie. „Co tedy říkáte dnešní politice? Třeba daním?“ nahrál jí moderátor. „Já té ekonomice moc nerozumím, o tom bych nerada mluvila,“ uzemnila ho Natálie. „Tak si popovídáme o dítěti. Jak se bude jmenovat?“ chtěl vědět Jan Kraus. „Bude se jmenovat…“ zarazila se Natálie. „Já nevím, jestli to chci říct,“ rozesmála dcera Michaela Kocába diváky. A vyprávěla o tom, že navzdory tomu, že pochází z česko-americké rodiny, neuvažovala o tom, že by tam žila. „Nejsou tam kavárny, ty miluju a baví mě tam vysedávat a mluvit,“ upřesnila. „No, nevypadáte na to,“ podotkl moderátor.


Natálie s Janem Krausem probrali, že se ráda dívá doma na televizi. „Jsem televizní generace a miluju třeba pořady o vaření. Na ty se vydržím dívat celé hodiny,“ vyprávěla Natálie. Pochlubila se, že nedávno vařila koprovku. „Podruhý v životě. Manžel se přejedl,“ prozradila. „Mám ráda cíle. Můj cíl byl udělat svíčkovou, ale nakonec jsem skončila u koprovky,“ pokračovala. Probrali spolu, jestli Natálie uvažuje o porodu doma. „V životě bych doma nerodila. To šíří lidi, kteří kupují biopotraviny a třídí odpad. Oni jsou trochu agresivní,“ vysvětlila Natálie, ale opravila se, že i ona třídí odpad. Poté prozradila, že po porodu plánuje, že začne běhat. „Zatím jsem to zkusila dvakrát, ale mě to psychicky ničí. Mně to vadí, jak jsem bez dechu… Mám rekord patnáct minut na běžícím pásu, to bylo v období, kdy jsem chodila do fitness,“ popsala. A nakonec prozradila, že pro dceru má vybrané jméno Mia. „Je to sice teď módní, ale já ho měla vybrané už před lety pro syna,“ dodala.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání: spisovatelka a zpěvačka Natálie Kocábová, novinář a hudebník Jan Macháček a krnovská »slečna Marplová« Helena Benischová. Jak se bude jmenovat potomek Natálie Kocábové? Je vláda ve škrtací extázi? Bude mít krnovská policie posilu? Premiéru dalšího dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 13. dubna ve 22.10 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima