Natálie Halouzková měla vlasy samou loknu

V okamžiku, kdy herečka Natálie Halouzková skončila v seriálu ZOO a stěhovala se do Dobrých zpráv, přišel požadavek od produkce, že by měla být jiná. A co ženu nejvíc změní? Přece účes, a tak musela Halouzková absolvovat vlasovou proměnu. Naštěstí neprotestovala.

Vlasy rozhodně neoplakala, ale má je doma v šuplíku. Herečka Natálie Halouzková na přání tvůrců seriálu Dobré zprávy shodila svou zrzavou hřívu a razantně zkrátila délku vlasů. „Dolů šlo přes dvacet centimetrů a byla to podmínka, jinak bych roli nedostala. Vůbec jsem se toho nebála, dlouho jsem chtěla nějakou změnu a toto mi hrálo do karet,“ přiznává herečka, která tak na proměnu nastoupila ke hvězdné kadeřnici Blance Haškové. „Sedly jsme si a nejprve si promluvily, ptala se, kam až může zajít. Měla jsme obě jasné představy, které se potkaly,“ popisuje seriálová Bára chvíle v kadeřnickém křesle.

„Ano, Natálka měla představu a odvahu na to, nechat si vlasy ostříhat. Herečky si totiž takový luxus nemůžou moc často dovolit,“ popisuje kadeřnice Blanka Hašková. „Zadání znělo, aby byla taková lehce zanedbaná, než nastoupí to té seriálové televize, ale Natálka má nádherné vlasy a krásnou barvu, takže by byla věčná škoda je barvit. Do toho jsme v žádném případě nechtěly jít. Hledaly jsme verze, jak to pak následně česat a stylovat pro tu danou roli,“ prozrazuje kadeřnice, co všechno musí splnit a na co myslet. „Myslím si, že jí to moc sluší a posunulo ji to dál. Natálka je moc příjemná holka a v rámci role se o její vlasy budu starat dál.“ Takový mají herečky servis.

Ostatně stejně se stará Hašková i o vlasy její kolegyně ze seriálu ZOO Michaely Pecháčkové, která u ní rovněž absolvovala proměnu před vstupem do seriálu a o vlasy se jí kadeřnice stará pravidelně dodnes. Naposledy u ní Michaela nechala patnáct čísel vlasů. „Důležité je v tomto případě myslet na seriálové návaznosti, takže vždy musíte stříhat a barvit v okamžiku, kdy mají holky dotočený cyklus a nenavazuje se na žádné obrazy a scény. Nesmí to být poznat a divák si ničeho nesmí všimnout,“ prozrazuje kouzlo Blanka Hašková, která dámy vítá ve svém salónu.

 

Foto: TV Prima