Nastávající otec Tomáš Klus: Přítelkyně mě chce rozkojit!

Moderátor Jan Kraus přivítal ve své televizní show Člatého slavíka Tomáše Kluse. „Stal jste se Slavíkem, což je v Čechách unikátní,“ uvedl Kraus. Tomáš odvětil: „To je každý rok.“ „Já vím, ale vždycky je to Gott,“ dodal Kraus. „Co jste pro to udělali?“ zajímal se dále. „My jsme právě neudělali nic a máme všechno. Stejně jako politici, ti taky nedělají nic a mají všechno,“ pokračoval Slavík. „Rozdíl je, že vás mají lidi radši,“ doplnil moderátor. „Úspěchů je tady víc a to se budeme bavit o mně?“ zajímal se zpěvák. „A o kom jste se chtěl bavit?“ podivil se Kraus. „Třeba o nemocném prstu – jak se tady věci nenazývají pravými jmény. Ta prezidentská volba měla ukázat, že už na tu demokracii máme, a ukázalo se, že ne,“ pokračoval Klus. „Ale to bylo fandění jako u fotbalu,“ zlehčoval Kraus.


„Vy máte písničky založené na textech – já je v autě poslouchám a jste jediný, koho netlumím,“ polichotil dále Slavíkovi moderátor. „Ale vy jste kromě Slavíka šťastný i v osobní životě,“ pokračoval. „Ano, jsem šťastný a je to tak jednoduché,“ potvrdil Tomáš. „A prozradíte nám recept?“ zajímal se moderátor. „Nepřipadat si divný, když ostatní jsou nešťastný,“ překvapil Klus. „Já třeba trpím,“ řekl Kraus. „A čím trpíte?“ prohodil role Tomáš. „Tím jak trpím spoustou věcí.“ „A čím?“ nedal se odbýt Tomáš Klus. „Já tu nejsem od toho, abych se tu svěřoval. Ale vy jste pořád takovej rozjuchanej,“ vrátil se do role Kraus. „No, občas mám pocit, že jsem se zbláznil,“ řekl zpěvák. „Nesmíte to dávat tak najevo, to pak člověka sere,“ podotkl Kraus. „No tak co ale pak s váma,“ rozesmál diváky Tomáš.


„Neřeším, co bylo včera a bude zítra, užívám dnešek,“ pokračoval. „Neřešíte, co bude zítra? Co třeba hypotéka?“ podotkl moderátor. „Ale tu mám, to mě drží při zemi. No, je to malinko past ta hypotéka,“ posteskl si Tomáš. „Vy čekáte miminko, že?“ přešel k dalšímu tématu Kraus. „Já ne, přítelkyně. Já nemám to my, když jsem si pořídil psa, tak taky neříkám, že my máme granule,“ vtipkoval Tomáš. „Berete si víc volna na období před a po porodu partnerky, jako jiní umělci dnes? Já jsem třeba u jednoho syna nebyl,“ zajímal se dále moderátor. „Tak na začátku ano, ne?“ rýpnul si Tomáš. „Máte nějaký koncept na dobu po miminku?“ „Já ani nevím, co čekat,“ dodal Klus. „No miminko můžete čekat. Víte, jestli to bude holčička, nebo chlapeček?“ ptal se zvědavě Kraus. „Víme, ale neřekneme,“ kontroval zpěvák.


„Připravujete se vy sám nějak?“ zajímal se dále Kraus. „Jak jako? Že si před zrcadlem budu říkat, že jsem dobrý otec?“ nenechal se rozhodit Klus. „Ne, ale třeba se učit přebalovat?“ útočil dál na otcovské povinnosti moderátor. „Tak po psovi taky seberu hovínko a po cizím ne,“ zhodnotil zpěvák. „To jsou zajímavá přirovnání,“ podivil se Kraus a vyndal miminko – panenku, ať si to Tomáš Klus vyzkouší. „Co je toto?“ ptal se Kraus a vyndal plenu. „Plena,“ odpověděl Tomáš. „Výborně, sto bodů,“ řekl Jan Kraus. „Musíte taky na ni mluvit,“ dobíral si ho Kraus. „Ťuťu, ňuňu,“ snažil se Tomáš. „Mluvit,“ nakázal moderátor. „Sedni, hodná,“ zkusil Klus. „Ten pes nebyla dobrá volba. Ale jinak dobrý, Tomáši. Abyste nebyl nakonec lepší než vaše přítelkyně,“ zhodnotil Kraus. „Ona mě chce i rozkojovat, dočetla se, že jedno procento mužů se dá rozkojit,“ přisadil zpěvák. „Jak se to jako dělá?“ divil se moderátor. „No není to nepříjemné,“ konstatoval Tomáš. „To já bych mohl být kojná, já mám větší prsa,“ bavil diváky Kraus. „Tak se někdy stavte, třeba vás rozkojí. Ona to učí i kamarády, kteří čekají dítě,“ nabídl Klus. „A výsledky, už se objevila i první kapka?“ zajímal se Kraus. „Zatím ne, ale plánuji omezit aktivity na první dva měsíce po porodu,“ vysvětlil zpěvák. „Akorát u vás bude hrozit, že budete mít laktační psychózu a pustí vás z porodnice později než paní,“ smál se moderátor. „Ještě mi řekněte, projeví se to očekávání dítěte v tvorbě?“ chtěl vědět závěrem Kraus. „Já myslím, že ne,“ zakončil Tomáš Klus.


Lekce otcovství a neuvěřitelný pozitivismus, jak Česká Miss ke krátkým vlasům přišla a světové srovnávání. Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání zpěvák Tomáš Klus, aktuální Česká Miss Gabriela Kratochvílová a přední HR manažerka Rostya Gordon-Smith a jako speciální překvapení Těžkej Pokondr. Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 5. dubna večer na Prima family.

Foto: TV Prima