Najdete 3 rozdíly? Na Primě moderují Lašková a Šebrle už 3 roky!

Tyhle fotografie z úvodního studia od sebe dělí tři roky. Právě 29. června 2014 totiž moderovali poprvé Zprávy na Primě Miss Gabriela Kratochvílová a desetibojař a olympijský vítěz Roman Šebrle. Stačí je porovnat a uvidíte několik rozdílů!

gabi 3 roky

Jak na své začátky ve zprávách vzpomínají? „Musela jsem se toho spoustu naučit. Hlasový projev, mimický projev, řeč těla, pohyby rukou… Měla jsem potřebu s nimi stále máchat. Za moderátorským pultem ale pro žádné divadelní pohyby není místo, ale od začátku mě to moc baví,“ směje se Gábi. Právě u ní jsou rozdíly hned dva! Když se vdala, ze slečny Kratochvílové se stala paní Lašková. A krátké vlasy malinko prodloužila na mikádo.

Gabi poprve

Třetí rozdíl je u Romana. Ten je trochu opálenější, ale pekáč buchet má pořád pevný a vypracovaný. „Bylo nejhorší přijímat kritiku, protože z velké části byla oprávněná. Spadl jsem do vody, učil se plavat a ještě slyšel, kam se to vlastně cpu. To opadlo a teď už si to moc užívám. Mám ještě spoustu věcí na zlepšování. Musím si například dávat pozor na shluky sykavek,“ přiznává Roman.

roman gabi 3 roky roman gabi poprve

 

Foto: TV Prima