Na titulní straně červnového Playboye pózuje Kolečkova exmilenka Denisa Nesvačilová

Právě vychází červnový Playboy, na jehož titulní straně pózuje Denisa Nesvačilová, která se v posledních měsících proslavila milostným trojúhelníkem se scénáristou Petrem Kolečkem a modelkou Anetou Vignerovou, kterou si Kolečko tajně vzal. Herečka Denisa Nesvačilová momentálně hraje v televizní minisérii Půlnoční zpověď, kterou vysílá TV Prima. Mimoto hraje také v divadle a je čestnou členkou dobrovolných hasičů Přepychy.

Denisa se nechala v Showtime slyšet, že není dostatečně sexy na to, aby pózovala pro Playboy, a že by měla po třicítce nosit už jen roláky. „Když jsem jí představil koncept focení, které se mělo uskutečnit v jejím milovaném Londýně, nebylo nutné ji dlouho přemlouvat. Ohledně konceptu focení jsme se naprosto shodli bez dlouhého diskutování,“ uvedl Ján Bulka, marketingový a PR manažer Playboy magazínu.

Denisa byla oděna do rafinovaně sexy spodního prádla a zdobily ji smaragdy, diamanty a luxusní hodinky. „Jako třešničku na pomyslném dortu jsme pro Denisu objednali soukromé letadlo,“ dodal Bulka. „Je neuvěřitelné, jak se v Playboyi přesně strefili do mého vkusu, co se týká lokace a celkové vizuální stránky. Prostředí mě nadchlo. A zažít ten luxus, ať už to jsou diamanty, drahé hodinky nebo soukromé letadlo, to je splněný sen!“ řekla Denisa a dodala: „Focení ve studiu, které je zařízeno v eklektickém bohémském stylu s vintage a starožitnými kousky, jsem si neskutečně užila! Spolupráce s celým týmem byla excelentní.“

Pod taktovkou fotografky Veroniky Marx vznikly rafinované sexy snímky s podtitulem Sexbomba z Tábora. „S Denisou Nesvačilovou bylo focení velkým zážitkem! Sedly jsme si nejen po profesionální stránce, ale hlavně po té lidské díky našemu společnému smyslu pro černý humor,“ řekla Veronika Marx a dodala: „Není nad to, když na focení přiletí filmová hvězda privátním letounem a zpátky do Česka odlétá jako vaše nejlepší kamarádka.“

O image Denisy Nesvačilové se postarala kreativní make-up artistka Koki a o styling Denisa Přikrylová. Backstage fotografie nafotila Chloe Ann Smith a image video natočil Filip Daitl. Focení a natáčení proběhlo ve vzduchu, v hangáru a ve studiu The Old Lace Factory ve východním Londýně. Na projektu kooperoval česko-britský tým. Červnové číslo Playboye je v prodeji od 18. května 2023.

 

Foto: TV Prima / Playboy