Monika Bagárová má Flashback

Zpěvačka Monika Bagárová vydává svoje druhé album. Jmenuje se Flashback a vyjde 27. října. Zpěvačka sestavila album z původních písní, které pro ni napsali Martin Šrámek, Mišo Biely a Celeste Buckingham, a písní, které má ráda a které její pěveckou cestu nejvíc ovlivnily. Dobře známé jsou již dříve zveřejněné singly doprovozené klipy Let Me Love U nebo Never Had, nedávno zpěvačka vypustila další – never Feel The Same.

Bagarova Monika - Flashback

Žánrově se písně pohybují na pomezí soulu a RnB, stylům zpěvaččině srdci nejbližším. Při natáčení kladl pracovní tým důraz na dokonalost pěveckého projevu, aby se projevily všechny odstíny zpěvaččina hlasu.

Monika Bagarova

Monika Bagárová se do povědomí veřejnosti dostala díky účasti ve finále soutěže Česko-Slovenská SuperStar (2009). Svým sametovým hlasem, hudební vyzrálostí a bezprostředním vystupováním si získala sympatie širokého spektra českých a slovenských diváků. Konečným umístěním na 5. místě se stala nejúspěšnější českou zpěvačkou tohoto ročníku soutěže. V roce 2011 debutovala albem Shining. Její hlas ozdobil několik písní, ve kterých hostovala (např. Ego, Airfare).

Monika Bagarova 7

 

Podívejte se na klip k písni Let Me Love U zde:

 

 https://youtu.be/6oMkyMnwf1Y

 

Tracklist:

  1. Never Feel The Same
  2. Let Me Love U
  3. Like A Dream
  4. I Can’t Help It
  5. The Jury’s Out
  6. Never Had
  7. You Might Need Somebody
  8. Just Friends
  9. Nebezpečné známosti
  10. Moody’s Mood For Love

 

Podívejte se na klip k písni Never Had zde:

 

 https://youtu.be/iUqY8B0EB_0

 

Podívejte se na klip k písni Never Feel The Same:

 

 https://youtu.be/AJMro4v00bo

 

Více infa: http://www.bagarova.cz/

 

Facebook: https://www.facebook.com/Monika.Bagarova.Music

 

Foto: Warner Music