Monika Absolonová: Po rozchodu vždycky vypadám líp

O své zlomové okamžiky se s moderátorem Janem Krausem v jeho televizní show podělí zpěvačka a herečka Monika Absolonová. Ta se totiž letos na jaře za dramatických okolností rozešla se svým životním partnerem a otcem svých dětí, těžce zadluženým hokejistou Tomášem Hornou. „Po koronáči jsem nevypadala úplně jako rozkvetlá, ale pak jsem se rozešla, a já po rozchodu vždycky vypadám líp,“ svěřuje se Monika v reakci na moderátorovu lichotku, že jí to moc sluší.

„Já jsem nevěděla, že ten rozchod přijde, tak jsem si ještě týden předtím koupila takovou dietu, že jsem už jako opravdu tlustá a že se blíží otevření divadel a sezona, tak abych jako zhubla,“ popisuje sympatická zpěvačka dnes již s humorem sobě vlastním. Psychicky náročné období, které následovalo, jí totiž přineslo nečekanou a nečekaně účinnou »rozchodovou dietu«. „Rozchod je vždycky smutný, zvláště když jsou v něm děti,“ říká Monika, zároveň však velice smířlivě dodává, že někdy také ale člověk zjistí, že se zbavil nějakého problému, a vlastně se mu uleví. „A to se právě stalo mně.“

Jan Kraus si neodpustí trochu se v tom problému porýpat, a tak dostane Monika otázky týkající se jejích vztahů opravdu na tělo… „Bude mi pětačtyřicet a trochu jsem v těch vztazích zatápala, no,“ nenechá se vykolejit zpěvačka a s úsměvem dodává, že jí ale nikdo nemůže upřít, že se opravdu snažila. „Určitě bude nějaká chybka i u mě, i když teda myslím, že ne moc… myslím, že mám jednu takovou zásadní chybku, a to je, že jsem vždycky tak šťastná, že jsem zamilovaná, že absolutně přehlížím věci, které bych přehlížet neměla.“ A co nyní Monika hledá? „Potřebuju se účinně zbavit myší. Mám je na chalupě,“ postěžuje si Janu Krausovi a vyprávěla mu, jak se poprvé setkala s myšmi a jak se s nimi pokoušela neúspěšně bojovat.

Foto: TV Prima