Míša Doubravová: Po první puse jsem se tolik styděla, že jsem musela utéct

Míša Doubravová, představitelka sebevědomé Bětky v seriálu Ulice, kterou nic nerozhodí, je ve skutečnosti velmi stydlivá. Na první pusu, po které svému chlapci utekla, ale vzpomíná dodnes s úsměvem.


„Dloho jsem váhala, koho z mých spolužáků mám označit, protože za těch devět let jsem milovala snad všechny a každého jinak, každého jindy. Nejsilnější to bylo ale s Martinem Malárem, byl to takový ten třídní kápo, frajírek, což mi strašně imponovalo. Každá ze třídy ho balila, hlavně Kačka Stejskalová, takže bylo dost obtížný ho sbalit a mít ho jenom pro sebe. Ale já jsem to už ve třetí třídě dokázala. Byl pro mě fakt zážitek, když jsme spolu chodili za ruku a pak i s propletenými prsty, div jsem neměla strach, že z toho otěhotním. První pusa samozřejmě proběhla. Byli jsme spolu venku u nás na sídlišti, kde je plno bunkrů, schovek a křoví, a tam se to stalo. Úplně nevinná dětská pusinka. Jenomže já se pak styděla a musela jsem utéct. Bylo to už tenkrát strašně romantické. A vydrželo nám to spolu náhodou docela dlouho, asi tři týdny, což je ve třetí třídě docela úspěch,“ říká Doubravová.


Mladá herečka svátek svatého Valentýna slaví velmi ráda. „Jen si myslím, že by se láska nemusela dokazovat jen na Valentýna a na prvního Máje. Já mám třeba takového Valentýna, co se lásky týče, každý den, jenom si to toho 14. února s partnerem potvrdíme,“ dodala Míša.

Foto: TV Nova