Milostné nájezdy na Filipa Blažka

Herec Filip Blažek prožívá v seriálu Krejzovi šťastné manželství s Markétou Plánkovou, přestože to jako právník pěkně »zvoral«, a celá rodina tak přišla o dům a peníze. Začal se teď živit jako realitní makléř, ale až tak moc se mu nedaří. I když… Pár chtivých dam, které chtějí něco koupit, se vždycky najde.

KR 7

Jako první, co novou zájemkyni Zitu Strnadovou o dům zajímá, je ložnice. Takže Bára Mottlová hned v prvním okamžiku shodí šaty a jen ve spodním prádle zkouší, co realitní makléř v podání Filipa Blažka zvládne. „Přirozeně, že jsem se styděla, ale co? Je to herecký úkol, tak ho musíte zvládnout. Přiznám se, že mě to trochu překvapilo, protože jsem točila už před nějakou dobou, a nic nenaznačovalo tomu, že takové scény přijdou,“ popisuje své pocity herečka, kterou vůbec nemrzí, že neustále od režisérů dostává role svůdných dam. „Daleko víc mě bude mrzet, až mi je dávat nebudou. Navíc, je to natočené velmi slušně, pracovalo se v přátelské atmosféře, takže s tím takový problém nebyl.“ Příští obrazy, kde se Bára Mottlová v Krejzových objeví, prý už slibu»obyčejné« natáčení. „Další scénu mám na veterině s pejskem, tak tam budu zcela oblečená.“

KR 11

Přesto, že se Strnadová snaží, jak může, nájezdy na realitního makléře Ondřeje tak zůstanou nevyslyšeny. „Víte, já jsem ze staré školy, takže razím to, že muž by měl vždy ženu dobývat. Žádná emancipace se nekoná, ať se ti chlapi pěkně snaží. Já takhle nikoho nikdy nebalila,“ prozrazuje Mottlová, která si svoji svůdnou scénu střihla ve vlastním spodním prádle. „Kostymérka mi připravila několik modelů, já si ale nechala nakonec to svoje.“ Celá »nadbíhací« scéna se v televizi odehraje během několika desítek vteřin, herci ale na place strávili něco přes hodinu a to, že se znají, jim rozhodně pomohlo. „S Filipem se znám už z dob, kdy jsme točili seriál Přístav a je to velký sympaťák. Musím přiznat, že je to má platonická láska od té doby, kdy jsem ho viděla v pohádce Nesmrtelná teta,“ dodává s úsměvem.

KR 9

Foto: TV Prima