Milan Šteindler homosexuálem! Růžová košile mu sluší!

Hvězdné herecké obsazení nově připravovaného seriálu televize Nova Gympl… doplní Milan Šteindler. V seriálu si zahraje hospodáře školy Marcela Lichtenberga, který si dokáže poradit s jakoukoliv narážkou na svou homosexualitu. Životem Marcela je práce, v soukromí je osamělý.


V seriálu tvoří Milan Šteindler coby homosexuál Marcel nerozlučitelnou dvojici se školníkem Miroslavem »Kulichem« Krulišem, kterého ztvární další herecká hvězda – Václav Kopta. „Je to milá postava, bývalý rocker, který drží basu se studenty,“ řekl Kopta a ke spolupráci s Milanem Šteindlerem dodal: „Postava homosexuála může svádět ke karikatuře, ale Milan zvolil úspornou metodu a hraje ji výborně. Možná si na mě, školníka Kulicha, i trochu myslí.“


Nový původní seriál televize Nova Gympl… zavede diváky už na podzim zpět do školních lavic, do prostředí, které všichni důvěrně známe. Seriál bude vyprávět o vzájemných vztazích rodičů, dětí a učitelů, ale také o soukromých osudech hlavních hrdinů. A Gympl… se bude pyšnit hvězdným hereckým obsazením – představí se v něm Libuše Šafránková, Karel Heřmánek, Ondřej Brzobohatý, Zuzana Bydžovská, Daniela Šinkorová, Marta Jandová a mnoho dalších.

 

Foto: TV Nova