Milan Drobný už začal slavit 70!

V pražském Fusion hotelu proběhla tisková konference k narozeninovému galakoncertu Milana Drobného A život běží dál, který se uskuteční 13. ledna 2015 v pražské Lucerně. A zároveň se zde konal i křest jeho novinkového stejnojmenného alba. Sešlo se zde pár jeho uměleckých kolegů, kteří na koncertě vystoupí. Dorazila energií nabitá legenda popmusic Yvetta Simonová, která v listopadu oslaví neuvěřitelné 86. narozeniny a sama rozdávala novinářům jeden rozhovor za druhým. V rámci tiskovky sdělila, že má problém s tím, co si na sebe do Lucerny vezme a toho se chytil i Milan Drobný, protože řekl, že si dá opravdu záležet, aby měla o čem psát samozvaná módní guru Františka z Blesku.


Přišel i Drobného letitý kamarád Jiří Štědroň, který na koncertě rovněž zazpívá a s Milanem si notovali v tom, že sedmdesát korun z každé prodané vstupenky bude věnováno nadačnímu fondu Veselý senior, protože oni dva jsou prý velice veselí. Zpěvák a producent koncertu Martin France, který tiskovku, nechtěl novinářům prozradit, kdože je to připraven z účinkujících jako překvapení, neboť na plakátech je napsána ještě závěrečná věta: „Možná přijde i…..“ takže to se diváci dozví opravdu až na koncertě a je to zároveň překvapením i pro zpěváky samotné.


Za nejmladší hudební krev dorazil zpěvák Ondřej Ruml, známý ze soutěže X Factor, který se natajil obdivem jak k Milanu Drobnému, tak i k Yvettě Simonové. Na koncertě místo již zmíněných interpretů zazpívají také Heidi Janků, Miro Žbirka, Václav Neckář, Petr Spálený, Petr Kolář, Leona Machálková, Jiří Suchý, Petra Janů, Yvonne Přenosilová, Kamelie, Dasha a na saxofon zahraje Felix Slováček. Všechny interprety doprovodí kapela Charlie Band Charlieho Blažka, takže zazní dohromady naživo přes třicet songů.


Po představení toho, jak koncert bude vypadat a kdo na něm zazpívá, se tiskové odpoledne přehouplo v křest novinkového CD Milana Drobného A život běží dál. Jeho kmotrem se stal Milanův dlouholetý sportovní kamarád a fotbalová legenda Antonín Panenka a skladatel Eduard Parma. Oslavenec zazpíval tři songy z tohoto CD a pak se album pokřtilo šampaňským a všichni kolegové včele s Milanem rozkrojili dort s fotkou zpěváka a pak už se všichni zúčastnění vrhli do víru after party.

Foto: Martin Production