Michal David a Heidi Janků: Chceme žít s vámi!

Již sedmnáctý ročník největší charitativní akce u nás, koncert Chceme žít s vámi, se uskutečnil dnes odpoledne v pražské O2 aréně. Koncertu, který tradičně pořádá Nadace Nova ve spolupráci s televizí Nova, se zúčastnilo téměř sedm tisíc účastníků, hendikepovaných dětí, dospělých a jejich doprovodu. A Chceme žít s vámi volali i populární zpěváci Michal David nebo Heidi Janků, kteří na těchto koncertech zpívají již mnoho let bez nároku na honorář.


Dvouhodinový program, plný oblíbených hvězd, si naplno užilo téměř sedm tisíc účastníků, kteří se měli možnost letos již posedmnácté setkat, zazpívat si a zatančit se známými tvářemi českého showbusinessu.
Koncert zahájil ve 14 hodin generální ředitel TV Nova a zároveň předseda správní rady Nadace Nova Jan Andruško. „Atmosféra na koncertě byla velmi emotivní a vřelá. Letos jsem se ho zúčastnil podruhé a je to pro mě pokaždé velký zážitek,“ řekl po koncertě Jan Andruško.

V rámci koncertu, který již tradičně moderovali sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi, vystoupili například Petra Černocká, Heidi Janků, Bára Štěpánová, Leona Machálková, Michal David, Miro Žbirka, Petr Kolář nebo Karel Emanuel Gott. Účastníci si zazpívali oblíbené písně i s kapelami Maxim Turbulenc, Děda Mládek Illegal Band nebo Hamleti. Koncert zahájili svou písní moderátoři Snídaně s Novou v doprovodu Michala Davida. Všichni účinkující na koncertě Chceme žít s vámi vystupují bez nároku na honorář.


„Já to dělám strašně rád, už tady znám spoustu z těch dětí a každý rok se zdravíme a už například i vím, které písničky se jim líbí nejvíc,“ říká Michal David, který se letošního ročníku Chceme žít s vámi zúčastnil již posedmé.

Foto: TV Nova