Michaela Dolinová si zatančila cha-chu s kadeřníkem

Herci Michaela Dolinová a Miroslav Hrabě, tanečnice Anife Vyskočilová se sestrou Šarinkou a zpívající spisovatel Richard Sacher se setkali v Loca Cafe Baru na Smetanově nábřeží v Praze. Na svůj večírek je tam pozval jejich dvorní kadeřník Martin Žifčák, který má nedaleko – v ulici Karolíny Světlé – svoje vlasové studio.


Už z dálky nejvíce zářila Anife Vyskočilová, která vypadala skoro jako Maková panenka. Jen s tím rozdílem, že byla růžová. A zcela jednoznačně k nepřehlédnutí. O něco méně nápadná, avšak přítomnými pány velmi obdivovaná byla její mladší sestra Šarinka, jež se rovněž dostavila bez partnera.
Hvězda seriálu Gympl, herec Miroslav Hrabě působil poněkud plaše a zamyšleně, jako kdyby tušil, co se bude dít v brzké budoucnosti. Jeho přítelkyně, modelka Miriam Bittóvá, se totiž ztratila v New Yorku a bylo po ní vyhlášeno policejní pátrání. Po několika dnech se vše vyjasnilo – byla údajně přepadena, okradena a ošetřena v místní nemocnici. Naštěstí se zoufalé krásce podařilo kontaktovat český konzulát, který zařídil její návrat do vlasti.


Obdivovali jsme bujnou hřívu zpívajícího spisovatele Richarda Sachera, jenž se těší velmi dobré prodejnosti a také příznivým kritikám na svoji desátou knihu, psychologicko-erotický román Trojka. „Mám vlasy po matce. Už od dětství se mě každou chvíli ptají ženy všech možných věkových kategorií, zda jsou pravé a zda nemám trvalou. Skutečnost je taková, že moje vlasy vždy byly přírodní. V posledních letech si je naopak nechávám prostříhávat, aby jich nebylo tolik,“ prozradil Richard, který se dostavil v oranžovém tričku, jehož výrazností částečně konkuroval růžovým šatům Anife Vyskočilové.


O hudební vložku se postarala Michaela Dolinová. Zapěla swingový megahit Sway s českým textem. V nestřeženém okamžiku vyzvala k tanci hostitele večera, kadeřníka Martina Žifčáka, a během písně si s ním zatančila cha-chu. Nutno podotknout, že jejich neplánovaný výstup byl takřka ukázkový. Aby ne! „Kdysi jsem se tanci věnoval a dokonce jsem absolvoval i taneční školu. Ještě před pár lety jsem tančil předváděčky na plesech,“ pochlubil se Martin Žifčák, který byl ze svých hostů a také z atmosféry panující na večírku doslova nadšen.

Foto: Roman Souček, Petr Brodecký, www.martin-zifcak.cz