Martin Zounar podruhé otcem

Na prahu padesátky podruhé otcem! Herec Martin Zounar bude v seriálu Přístav tatínkem malého Alfonse. Toho mu po jejich ročním vztahu porodí jeho seriálová přítelkyně, herečka Betka Stanková. Diváci uvidí jedny z nejdramatičtějších scén seriálu za poslední dobu – Stanková totiž nestihne dojet do porodnice, a tak bude muset rodit doma!

PR 26
„Ono se to nestihne do porodnice, je tam nechtěný domácí porod, ale nebylo to cíleně. Výborný je tam Pavel Kříž, který místo toho, aby pomohl těhotné ženě, tak začal panikařit a byl úplně v šoku jako každý chlap u porodu, a ještě ke všemu u domácího,“ prozradila Stanková.

PR 9
Přestože Martin celé seriálové těhotenství s Betkou prožíval někdy až s přehnanou péčí, ve chvíli, kdy začala rodit, však musel odjet do seriálových Benátek pro náhradní díly do svého autoservisu.
„Celé těhotenství se mnou velmi prožíval, jeho někdy až přehnaná péče často působila velmi komicky a i my jsme se tím během natáčení bavili,“ směje se Betka.

PR 13
Během natáčení nejdříve porod zkoušeli s panenkou, a když začali točit ostré záběry, přinesli herečce teprve dvoutýdenní miminko. A jak seriálový porod prožívala?
„Fakt jsem byla dojatá, opravdu mi tekly slzy naprosto spontánně – tím, že jsem to sama prožila, že jsem maminka, tak ty emoce jsou hrozně silný, je to jeden z nejsilnějších zážitků v životě, bolestivý, ale je. Protože to je tak strašně emotivní v tom, že vám přinesou miminko, které je čerstvé – mělo dva a půl týdne, byl to takový malý roztomiloučký koblížek,“ rozplývala se Betka.
Martinu Zounarovi a Betce Stankové stačil rok, a už jsou z nich rodiče! „Do přístavu jsem přišla jako vdova, s první dcerou, a teď Pepovi porodím malého Alfonse. Dokonce i Martin byl dojatý, je skvělý seriálový tatínek,“ řekla Stanková.

Foto: TV Prima