Martin Zounar: Nechci úřednickou svatbu

Herec Martin Zounar přišel do televizní Show Jana Krause v doprovodu své krásné dogy Limpi a hned zkraje moderátora informoval o zásadních změnách ve svém životě, do kterého přibyla nová přítelkyně se psem Fíkem. A vlastně jen koronavirová krize je na vině tomu, že ještě nebyla svatba.

„Odložili jsme to kvůli covidu o rok a už se to blíží, ale vypadá to, že to zase nebude,“ dodává Martin, který se nechce ženit za přísných podmínek s omezeným počtem svatebčanů. „Já nechci úřednickou svatbu, chci svatbu, kde budou známí, lidi, co patří k mému životu.“ Připomene také, že při poslední návštěvě mu Jan Kraus prorokoval, že pokud si bude chtít najít partnerku, bude to muset být taková, která přijme jeho milovaného psa. „A ona přijmula a ještě přinesla – cane corso, který je jen o šest kilo lehčí,“ vypráví herec s tím, že oba psi s nimi i spí v posteli. „My je vlastně uspíme, děti taky a pak si jdeme po svém.“

Nová láska vstoupila do jeho života těsně před karanténou, takže jsou od té doby pořád spolu a toto období považuje Martin za velmi šťastné, ovšem do divadla už se taky těší. „Mám výhodu, že Kačka je psycholog, takže když přijdou nějaké krizovky, ví, jak na to.“ K jejich seznámení prý došlo díky psům, kteří se začali očuchávat před školou, kam oba vodí své dcery. Martin přehraje scénku, jak jejich první setkání asi vypadalo, abychom lépe vpadli do děje, a dodá, že byl strašně trapný, a navíc neměl žádný další plán. A tak mu nezbývalo, než chodit dál s dcerou ke škole a čekat na novou příležitost, která dlouho nepřicházela.

„Pak jsem zjistil, odkud chodí, a skutečně jsem ji potkal, ale byla v doprovodu takového krásného, mladého, ztepilého kluka, absolutní drzoun. Naštěstí jsem pak zjistil, že je to trenér!“ popisuje dramaticky celou situaci i to, jak se události měly dál a jak se mu zprvu rezervovanou Kateřinu podařilo dostat do divadla a přesvědčit o svých kvalitách. „Byla velká klika, že jsme byli oba singl.“ Na závěr připomíná, že na vztahu je třeba pracovat a že jeho partnerka Kateřina zdůrazňuje tři zásadní milníky: úcta, láska, respekt.

 

Foto: TV Prima