Marta Jandová pokřtila Debbi v Posteli!

A je to venku! Sympatická Debbi oficiálně pokřtila v klubu Postel své debutové album Touch The Sun, a zároveň tam oslavila svoji plnoletost. K osmnáctým narozeninám jí přišli pogratulovat zpěvačka Marta Jandová ze skupiny Die Happy, rapper Hypno (Spooks) a samozřejmě nemohla chybět Metaxa. Ti všichni si pak s Debbi zazpívali na jednom pódiu a zároveň se stali kmotry jejího prvního alba.


Hned nato v pondělí 23. května 2011 oficiálně zamířil na všechna česká rádia již třetí Debbiin singl s jednoduchým názvem La La. Letní veselá písnička má oprávněné ambice konkurovat svému předchůdci, hitu Touch The Sun, který právě v těchto dnech slaví  velké  jubileum, a to přesně půl roku v českém éteru na nejvyšších hitparádových pozicích.


K songu La La se v těchto dnech také dokončuje nový letní videoklip, který vznikal pod režijní taktovkou Jonáše »Lipa« Červinky. Ten je podepsán i pod klipy Marka Ztraceného nebo Tomáše Kluse. Kamery se tradičně ujal talentovaný kameraman Marek Dvořák. Hlavní roli si ve tříminutové roadmovie, která se natáčela v přírodním koupališti Lhota, zahrála kromě Debbi i překrásná žlutá Felicie – sportovní kabriolet z šedesátých let.
A Debbi začala naplno i koncertovat. V Praze ji můžete viděl a slyšet 22. června od 19 hodin v klubu Jazz Docs (Janáčkovo nábřeží 2 /náplavka/, Praha 5, Smíchov).

Foto: Sony Music