Marika Gombitová míří letos už podruhé do vyprodané O2 areny

Po fenomenálním úspěchu prvního koncertu Mariky Gombitové v naší největší hale, se chystá slovenská slavice na druhý koncert v pražské O2 areně. Již nyní v úterý 30. ledna se do O2 areny vrátí, aby opět uvedla vyprodanou halu do varu. Na letošní poslední koncert Mariky Gombitové v České republice se ještě dají koupit poslední vstupenky, a proto pokud chcete slovenskou divu vidět na vlastní oči, neměli byste s jejich nákupem váhat.

„Mé cíle a ambice se týkají mé hudby a kariéry jako celku bez ohledu na nějaké konkrétní místo. Mým hlavním cílem je schopnost spojit se se svým publikem a sdílet s ním svoji vášeň pro hudbu a prožít s ním neopakovatelné chvíle. Velmi si vážím, že jsem mohla vystoupit v O2 areně před »československým« publikem. Byl to úžasný večer, krásná až nadpozemská atmosféra, kterou se nám podařilo společně vytvořit,“ řekla Marika v deníku Blesk o prvním vyprodaném koncertu, který se konal před dvěma týdny.

Už v neděli večer se slovenská slavice opět ubytuje jen kousek vedle haly v pražském Stages hotel, i když původní informace hovořily o luxusním hotelu Four Seasons. „Díky skvělému zázemí O2 areny jsem využila možnost se ubytovat v její těsné blízkosti. Pro mne i můj tým to bylo velmi komfortní řešení i z hlediska zkoušek nebo i samotného koncertu. Hotel má navíc svou specifickou atmosféru a je, mimochodem, plný hudebních artefaktů,“ prozradila Marika, která v hotelu strávila čtyři noci a stejně tomu bude i nyní při její druhé návštěvě. Domů do Bratislavy se bude vracet ve čtvrtek. „V pátek už v Bratislavě natáčím medailon k Mimořádné ceně Křišťálového křídla za celoživotní dílo, která mi bude udělena v březnu. Velmi si toho vážím A hned poté mě čeká focení a několik rozhovorů,“ dodala Marika Gombitová, která i na druhém koncertu v O2 areně zazpívá mimo svých hitů i dvě nové písně, které složila.

Lístky na koncert můžete koupit zde:

 https://www.ticketportal.cz/event/MARIKA-GOMBITOVA?

 https://www.ticketmaster.cz/artist/marika-gombitova-vstupenky/1196803?fbclid=IwAR06bcEAwFgFe69WUedalcK7KFnnXdOuv_ld993v7PDcjHy3Bc3rcj8UKXo

Foto: Václav Nekvapil