Manželé Adamcovi jsou i po letech zamilovaní jako hrdličky

Režisér Jiří Adamec s manželkou Janou jsou jedni z mála stálých párů českého showbyznysu, kteří mají pevný dlouholetý vztah bez velkých hádek, rozchodů a eskapád. Faktem je, že je režisér celkem dost pracovně vytížený. I přesto si ale našel chvíli a utekl z divadla, aby mohl s rodinou vyrazit na zahradní party, kde hledali novou inspiraci pro nadcházející grilovací sezónu.

Marešovou to za grilem bavilo
Na zahájení grilovací sezóny Campingaz dorazili manželé Adamcovi se svými oběma dětmi, tedy s dcerou Jasmínou a synem Danielem. „Je to fakt náhoda, že jsme se zde sešli všichni. Vzhledem k manželově velké pracovní vytíženosti a hodně aktivitám našich dětí, se moc často nestává, že bychom si takhle všichni spolu mohli vyrazit. Kromě dovolených tedy. Možná je to také proto, že je zde dobré jídlo, a to máme rádi všichni,“ prozradila stále usměvavá Jana Adamcová, která si hned zjišťovala, jak správně připravit pořádný flák masa.

Pavel Zedníček a Jiří Adamec byli rádi, že se potkali
Obsluhy grilu se pak chytil sám její manžel Jiří Adamec. Ten se stejně rád jako samotné přípravě jídla, věnuje ochutnávání. „Moc rádi grilujeme doma na zahradě, a jelikož ten náš gril už toho má hodně za sebou, tak jsme si tu hned jeden vybrali. I Daník se na nový gril už moc těší. Ten se zde inspiroval asi nejvíc, protože tady vyhrál kuchařku, tak už mluví o tom, jak nám něco na grilu připraví sám. Jeho to prostě baví,“ dodává Jana.
To, že grilování je populární i mezi českými osobnostmi, potvrdili i novomanželé Zedníčkovi, kteří se grilovačky také zúčastnili. Pavel Zedníček s manželkou Hankou Kousalovou se však nejvíce těšili na grilované chobotničky. „Chobotničky jsem ještě nikdy sám takhle negriloval, ale nevypadá to složitě, tak to asi tento rok zkusím,“ komentoval Pavel Zedníček, který byl rád, že se zde setkal po dlouhé době se svým známým Jiřím Adamcem.

Foto: Campingaz