Luděk Sobota utekl z hospody bez placení!

Prima family začne od března vysílat nový zábavný pořad Česká třicítka. Martin Dejdar v roli moderátora v něm divákům pokaždé představí třicet scén na jedno téma. Hodnotit je bude trojice známých osobností. Jako první vybral Martin Dejdar momenty s nejznámějšími filmovými fackami, údery a rvačkami. Hodnotit a komentovat je budou herci Luděk Sobota a Kristýna Leichtová a kaskadér a producent Petr Jákl. A prozradíme, že na facky nakonec dojde i přímo ve studiu.


Snad každý si vybaví nějakou filmovou rvačku a strkanici. Namátkou třeba z filmů Jáchyme, hoď ho do stroje!, Limonádový Joe nebo Pěsti ve tmě. Budete se ale divit, jaké další scény se dostaly mezi vybranou třicítku. A stejně tak vás možná překvapí, že těmi, kdo se před kamerou často pral a od koho by trojice porotců velice nerada dostala facku, byla i nejedna slavná herečka.


Luděk Sobota, známý z filmů jako Jáchyme, hoď ho do stroje! nebo Jen ho nechte, ať se bojí, si ve vybrané třicítce filmových scén připomene i některé, v nichž sám hrál. Ve studiu bude vyprávět, že několika rvaček se účastnil také v životě. A před jednou úspěšně utekl. „Strhla se šarvátka v jedné hospodě v Teplicích. Na nic jsem nečekal, popadl za ruku ženu a malého syna a rychle jsme utekli pryč. Až po chvíli mi došlo, že bez placení,“ líčil herec.


Kristýna Leichtová, kterou si diváci oblíbili v seriálu Cesty domů, ale vidět ji mohli například i ve filmu Účastníci zájezdu, jako nejstarší sestra pěti sourozenců moc dobře ví, co jsou to bitky mezi bratry a sestrami. Ve studiu prozradila, že má-li dát někomu před kamerou facku, takovou scénu si docela užívá. „Tyto obrazy mě baví mnohem víc, než když se mám s někým líbat,“ přiznala se smíchem.
Třetím porotcem bude kaskadér, který se také podepsal jako producent pod film Kajínek Petr Jákl. Filmové rvačky hodnotil okem profesionála a mnohdy velmi kriticky. V životě schytal v rámci své profese spoustu ran. Ve studiu prozradil, jak se v dětství bránil před výpraskem svého otce. Sledujte první díl nového pořadu Česká třicítka ve čtvrtek 1. března na Prima family ve 20 hodin.

Foto: TV Prima