Lucie Vondráčková: Měla jsem teď tři stalkery, které jsem musela odhánět

Prvním hostem předvánoční talkshow Jana Krause bude zpěvačka Lucie Vondráčková, která svému hostiteli přinese své nejnovější cédéčko s názvem Láskověty. „Spolutextovala jsem první singl, který jsme dělali, a vymyslela jsem si tam slovo láskověty, a ono to pak sedlo na všechny písničky,“ vysvětluje zpěvačka genezi novotvaru.

„Každá z těch písniček je hodně o lásce. Buď o té, co je za námi, nebo co je před námi nebo co ještě bolí a tak.“ A jaký je tedy romantický ideál samotné Lucie? „Já mám doma dva chlapečky, jednomu je deset, druhému šest, takže já už moc nějaké romantické sny neřeším,“ říká rozhodně Lucie a dodává, že o romantice ráda zpívá, ale do jejího života už nepatří. „Měla jsem teď tři stalkery, které jsem musela odhánět. Jeden dokonce přelezl plot, takže jsem musela dát kamery, přijeli policajti a tak,“ svěřuje zpěvačka. „On si sednul na verandu a já jsem přišla s klukama z nějakého tréninku a říkám, člověče, co tady děláte? A on: no, čekám na tebe, ne? A já, aha, my se známe? A on, no ne, tak ale já tě znám! Nakonec z něj vypadlo, že by si mě vzal.“ To je prý asi dva měsíce stará příhoda a už má Lucie nové stalkery. Při setkáních s nimi si musí zachovat chladnou hlavu a klid, aby ochránila děti, nicméně nevylučuje, že by začala chodit na sebeobranu.

Zavzpomíná také na to, jak musela se svými dětmi absolvovat online výuku, a přizná, že sezení u obrazovek není nic pro ni, protože má radši, když jsou děti venku a hrají si. „Máme takový otevřený dům a chodí k nám hodně kamarádů, různých dětí, a vidím to, že když jsou zavřené doma, hrozně je to k těm tabletům táhne, ale jakmile je vyšoupnete ven, úplně se změní a začnou si hrát na klepadle a tak různě. Musí jít prostě ven!“ myslí si Lucie Vondráčková, která má za sebou mimo jiné osm let života v Kanadě, na který ráda vzpomíná. „Člověk si zvykne všude. Já jsem byla i předtím, než jsem se zamilovala, zvyklá cestovat. A tady se to jen trochu protáhlo,“ konstatuje s úsměvem. „Bylo fajn, že jsem tam byla anonymní, což tady moc neznám. Když jsem se ale vrátila, tak reakce lidí na ulici – protože já nemám auto a pořád chodím pěšky – jsou tak hezké, že to člověka jen těší,“ uzavírá zpěvačka.

V dalším dílu Show Jana Krause se představí zpěvačka Lucie Vondráčková, fotbalista Ladislav Vízek a herec Denis Šafařík. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. prosince ve 22.15 hodin na Primě.

Ve středu 5. ledna ve 23.20 hodin si můžete připomenout povedený díl s hereckými sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovými, farářkou Martinou Viktorií Kopeckou a hercem Prokopem Zachem. Od 12. ledna ve 21.35 hodin pokračují premiérové díly oblíbené Show Jana Krause na Primě.

 

Foto: TV Prima