Lenka Vlasáková: Jsem totální sportovní antitalent a nesportovec

Nový film režiséra Milana Cieslara Věčně tvá nevěrná vstoupí do kin už 22. února. Komedie popisuje úsměvnou formou manželství, z kterého postupně vyprchává vášeň. V hlavních rolích filmových manželů se objevují Saša Rašilov a Lenka Vlasáková. Uvidíme i další známé herce jako Jiřího Lábuse, Pavla Kříže nebo Filipa Blažka. Příležitost dal Cieslar i mladým herečkám Sáře Sandeva nebo Natalii Germani, která vytváří v manželství milostný trojúhelník. Představitelka Milušky Lenka Vlasáková nám k filmu Věčně tvá nevěrná poskytla krátký rozhovor.

_MG_9333

Lenko, vaši pubertální dceru ve filmu ztvárnila Sára Sandeva, jaká byla vaše spolupráce? A jak přežíváte pubertu u svých dětí? Máte nějakou univerzální radu, jak toto období našich dětí přežít?

Na pubertě vidím dobré to, že se dítě odpoutá. S tím, že se na vás začne dívat kriticky, svými kritickými poznámkami odpoutá vás navzájem od sebe, a celkově mi to přijde pro vztah rodič a dítě velmi zdravé. Puberta se nepřežívá, puberta se užívá.

A spolupráce se Sárou byla skvělá, Sára je milá, vstřícná a nadaná mladá dáma.

Dotáčka filmu probíhala v Egyptě, jaké to bylo?

Bylo to krásné, ale krátké, byli jsme tam pouze tři dny, přiletět takhle v listopadu ze zimy do tepla je nádherné. Moře bylo teplé. Všichni jsme si to užili.

1_1.369.1

Ve filmu Věčně tvá nevěrná pracujete jako cvičitelka zumby, co vy a sporty?

Já jsem totální sportovní antitalent a nesportovec. To, jak vypadám, nemá nic společného s tím, že bych sportovala. Takže tato role byl dost protiúkol, ale zvládla jsem to.

Není tajemstvím, že váš manžel Jan Dolanský je také velmi pracovně vytížený herec, potkali jste se spolu v poslední době na nějakém projektu, a jak vlastně je možné skloubit péči o rodinu, partnerský vztah a tak náročné povolání obou partnerů-rodičů?

S mým mužem jsme naposled pracovali na divadelním představení Perfect Days a oba nás tato spolupráce velmi těší. Skloubit naše pracovní a osobní vytížení je samozřejmě náročné, někdy se dají tyto aktivity zvládnout lépe, někdy to vyžaduje více kombinací a vstřícnosti. Zatím jsme vždy našli společné řešení.

Věčně tvá nevěrná

Miluška (Lenka Vlasáková) učí aerobik a svého manžela (Saša Rašilov) i dospívající dceru (Sára Sandeva) neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství se pomalu řítí do záhuby. Do toho přijíždí na záchranu zkušená psycholožka z manželské poradny Vilma Cibulková v roli tety Marty, která má šílený plán, jak krachující manželství zachránit.

Film se kromě Prahy a okolí natáčel také i v exotických lokacích Egypta. Úvodní píseň k filmu nazpíval zpěvák Xindl X společně se Sabinou Křovákovou. Slavnostní premiéra filmu se uskuteční 21. 2. 2018 v kině Lucerna.

Podívejte se na trailer k filmu zde:

https://www.youtube.com/watch?v=UvzBE85FAlM

Premiéra: 22. února 2018

Žánr: komedie

Stopáž: 92 minut

Přístupnost: nevhodný do 12 let

Režie: Milan Cieslar

Scénář: Jan Míka

Hrají: Lenka Vlasáková, Vilma Cibulková, Saša Rašilov, Sára Sandeva, Natalie Germani, Jiří Lábus, Filip Blažek, Pavel Kříž, Denis Šafařík, Jaroslav Černík, Eva Kozderková, Ivan Sochor, Andrea Hoffmanová, Jiří Maryško, Rostislav Pastoreka další.

Internet: www.vecnetvaneverna.cz

Facebook: https://www.facebook.com/VecneTvaNeverna/

Foto: BIOSCOP