Lejla Abbasová umí vyrábět domácí müsli

Většina z nás po zimě úpí, že nemůže zapnout oblíbené kalhoty. K těm více šťastným patří polozapomenutá moderátorka Lejla Abbasová, která před pár měsíci opustila i s malým synem Michaelam Kocába. Během celé zimy má takový kalup, že nestíhá přibírat. Jak se svěřila na finálovém večeru charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou ve formě se udržuje především pravidelným cvičením. Život si bez něj nedovede představit nejen po fyzické stránce, ale i co se psychiky týká. Pohyb jí prostě udržuje nahoře!

Lejla_Abbasová
„V posledních letech jsem si zvykla pravidelně cvičit. Baví mě to a naplňuje dobrým pocitem,“ popisuje Lejla. „Když občas vynechám, byť jen třeba na tři týdny, hned je to vidět. A to nemyslím jen po fyzické stránce, ale i vnitřně. Člověk má pocit, jako by psychicky trochu upadal,“ pokračuje.
Moderátorka si ale postavu neudržuje jen cvičením. Své dělá i aktivní pohyb a péče o tříletého syna. Abbasová se nezastavila ani během Vánoc, kdy si většina z nás užívá klid, lenošení a pořádnou dávku laskomin. „Několik posledních roků máme na Vánoce šílený kalup. Díky maratonu návštěv, cestování tam a zpět a vaření se rozhodně nemusím bát, že by se má váhová křivka posunula nějak drasticky nahoru. Vnitřně se uklidním zhruba někdy před Silvestrem, a to už mi na sváteční obžerství příliš času nezbývá,“ vysvětluje Lejla.
Vzhledem k tomu, že hlavním partnerem charitativního projektu Hejbejte se a tancujte s Hankou Kynychovou se stala značka Fit müsli, zná produktové portfolio tohoto českého výrobce, který respektuje aktuální trendy moderní zdravé výživy. M Müsli tyčinky v široké paletě druhů, chuťových variací, v klasické i bio kvalitě jsou oblíbeným a prospěšným doplňkem pestré a vyvážené stravy.
„Müsli skutečně zbožňuju. Jednu dobu jsem si ho i sama vyráběla doma a bylo výborné, směje se Abbasová. Nyní už tyto výrobky kupuje v obchodě. Ve formě zdravé snídaně či chutných müsli tyčinkových svačinek si je oblíbil i její syn David Kocáb.

Foto: Original Communications