Ladislav Muk zavzpomínal na svého syna Petra Muka

Uplynulo sedm let od smrti zpěváka Petra Muka. Pro Top Star magazín na Primě vzpomínají jeho hudební kolegové a exkluzivně promluvil také otec zpěváka! „Byl jsem v deváté třídě, oni byli v sedmé třídě, zkoušeli jsme, co učitelé vydrží, chodili vymóděný, hlavy jsme měli cukrovou vodou vytvarovaný,“ zavzpomínal pro Top Star magazínu hudebník Jan Vozáry.

Ladislav Muk
„Petr byl rebel, už když jsem ho poznal a já to od něj chytil s nadhledem brát školu, měli jsme dva omluvné listy, jeden pro rodiče, jeden pro školu,“ přiznal Top Star magazínu hudebník Petr Kučera.
„Policajti si pro nás jezdili do školy, vozili nás na výslechy estébáci, jsme všichni byli studenti s černým puntíkem,“ řekl Top Star magazínu Jan Vozáry.

Ocean
Skupina Oceán zažívala obrovské úspěchy a slávu. Jak ale na hudební kariéru nahlíželi Mukovi rodiče? „Manželka to nesla těžce, já myslím, že jsem mu nikdy nebránil, nechal jsem ho, aby si šel svojí cestou, protože by to nemělo stejně smysl, asi by si nedal říct,“ uvedl pro Top Star magazínu otec zpěváka Ladislav Muk.

Ladislav Muk nahrobek
Se skupinou Shalom si Petr Muk splnil sen a vydali se autem na cestu do Izraele. „Jeli jsme tam autem, že tam bude Petr žít v kibucu, půl roku, že tam zůstane. Vylodili jsme se v Haifě a Petr když uviděl pokrytý pískem, na všem patinu, holky s těma sapíkama, tak řekl: ,tak tady nebudu oni o den dýl,ʻ“ řekl Top Star magazínu hudebník Petr Kučera.

Ladislav Muk svicka
„Byl bezvadný od těch nejmenších let a řekl bych, že až do těch dožitých,“ dodal Ladislav Muk, otec zpěváka. Co dalšího o Petru Mukovi jeho blízcí prozradili? Celou reportáž uvidíte už dnes, v úterý 23. května ve 21.30 hodin v Top Star magazínu s Davidem Gránským na Primě.

Ladislav Muk hrbitov0190295808044 Muk Petr - Petr Muk [CD] - cover

Foto: TOP STAR magazín, FTV Prima, Opus, Warnes Music