Koukejte! Takto bude vypadat obal Neckářova nového alba!

Deset převážně baladických písniček autorské dvojice Jaromír Švejdík a Dušan Neuwerth, jenž se spoluautorsky podíleli na Andělem oceněném hitu Půlnoční z filmu Alois Nebel, dostalo definitivní podobu. Již za čtyři týdny vyjde nové album Václava Neckáře nazvané Dobrý časy. A my vám již nyní představujeme titulní stranu jeho bookletu.

Hudba je z dílny obou autorů, o texty se postaral výhradně Jaromír Švejdík. Nahrávka, mix a produkce je v rukou Dušana Neuwertha. Posluchači se mohou těšit na nenapodobitelně křehký, šansonový projev Václava Neckáře a také na zajímavou kombinaci muzikantských jmen. Vedle Jaromíra Švejdíka a Dušana Neuwertha (zpěvy, piana, kytary či perkuse) si na albu zahráli a zazpívali: Jan Neckář, Steve Walsh, Lenka Dusilová, Tomáš Neuwerth, Luboš Novotný, Luboš Malina, Jiří Hradil, Viktor Ekrt, Filip Nebřenský a pěvecký sbor Doubravánek. Album obsahuje kromě průlomového songu Půlnoční dalších devět písní.


K albu připravil Václav Neckář i čtyři mimořádné 4 koncerty Dobrý časy, které se konají: 27. a 28. května v Praze ve Švandově divadle, 5. června v Klubu Fléda v Brně a 6. června v Moravském divadle v Olomouci.

Václav Neckář – Dobrý časy
Tracklist:
1. Tajemství
2. Rybník
3. Tohle není píseň o lásce
4. Bejvávalo (Dobrý časy)
5. Hledal jsem Tě Pane
6. Ráno
7. Na Rafandě
8. Čaroděj
9. Noční vlaky
10. Půlnoční

Foto: Supraphon / Dušan Tomek