Koukejte, jak to sluší Markétě Jakšlové z Verony v plavkách!

Benefiční akce Plaveme prsa na podporu boje s rakovinou, která se konala v rámci kampaně Měsíc v růžové se zúčastnily i známé tváře a mezi nimi i zpěvačka Markéta Jakšlová z dua Verona.


Krásná Markéta je vášnivou sportovkyní a preferuje zdravý životní styl a tak si nejprve střihla několik bazénů a poté se zapovídala s představiteli sdružení Mamma HELP na jehož konto potovalo startovné účastníků dne.


„Akce Plaveme prsa jsem se zúčastnila, protože si myslím, že je potřeba takovéto projekty podporovat, celkově všechny akce, které jsou pro dobrou věc si myslím, že stojí za podporu,“ okomentovala svou účast zpěvačka Markéta. „Myslím si, že je důležité myslet na své zdraví, a to v jakémkoliv věku, dbát na sebe a starat se jak o svůj pohyb a tělo, tak o svou stravu. Nikdy není pozdě začít žít zdravým životním stylem,“ doplnil MC Jacob, který se kromě hudební kariéry věnuje také osobnímu trenérství a dokáže poradit i v oblasti správné životosprávy.


„Osobně jsem se s touto nemocí nesetkala, ale přeji všem ženám, které to štěstí neměly, hodně sil a pokud možno pozitivní myšlení aby to zvládly a jejich rodinám a okolí to samé a hlavně víru v to, že bude zase dobře,“ dodala Markéta, které nyní vychází s Veronou nový singl Láskoproud a čeká ji i vystoupení v Chicagu.

Foto: TV Prima