Koukejte, jak se hlasatelky Tomsová a Retková čančaly

Koncert Slovenští muži vrací úder se pomalu blíží a všichni co se na něm podílí už teď mají plné ruce práce. Večerem budou provázet legendy české televize Marie Tomsová, Marie Retková a Hana Heřmánková.

DSC_6605
A právě dámy Tomsová a Retková si daly dostaveníčko v rodinném šperkařství Jitky Kudláčkové. Sešly se tam s mladou návrhářkou Erikou Příhodovou, stylistou a vizážistou Ivanem Malejovským a šperkařkou Jitkou Kudláčkovou, právě kvůli tomu, aby si vybrali z návrhů šat a ze šperků, které budou mít na sobě v legendární Lucerně. Nechyběl ani zpěvák Martin France, který má se svou agenturou Martin Production galavečer pod svými křídly a na koncertě si také zazpívá i když není Slovák. Erika Příhodová odhalila vsemi očekávané návrhy šatů, které moderátorkám připravila. Vzala si jejich míry a začala spolu s nimi vybírat šperky. Některé šperky se budou vyrábět dokonce »na míru«.

DSC_6608
Na koncert, který se uskuteční 2. října 2017 v pražské Lucerně, se všichni moc těší. Jaké šaty a šperky nakonec dámy ukáží je zatím tajemství. „Každá hlasatelka je jiná a ví, co jí sluší a naopak, není divu po takových letech na obrazovce. Hana Heřmánková má rada jednoduchost a sáhla po návrhu s decentními šaty. S Erikou doladili barvu a s paní Kudláčkovou se předběžně shodli na jemnějších špercích z tmavých perel. Opakem je Marie Retková. Ta má ráda velké náušnice a dobře ví, že ji nesvědčí krajka. Marie Tomsová se nebojí většího rozparku a její šaty budou v barvě modré. Ty zřejmě šperkařství JK Jewels doplní bílým zlatem a akvamaríny, prozradil Ivan Malejovský.

DSC_6621
Marie Tomsová vznesla přání, že by zrovna chtěla uvádět Pavola Hammela, který na koncertě zazpívá, protože s ním jezdila kdysi turné. Na benefičním koncertě, z kterého bude výtěžek určen pro Nadační fond Muži proti rakovině, kromě Hammela vystoupí ještě například Peter Nagy, Štefan Margita, Vašo Patejdl, několikanásobný slovenský slavík Peter Cmorik, letošní vítěz slovenského Otta v kategorii zpěvák Adam Ďurica nebo Martin Harich. Jako jejich hosté se představí zpěvačky Heidi Janků nebo Monika Bagárová. Všechny interprety doprovodí Big Band Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviče. Na koncertě se objeví i jedno překvapení, ale to se diváci dozví až v den konání akce.

DSC_6593 DSC_6584 DSC_6547 DSC_6543

Foto: Martin Production