Koho to líbá manžel Petry Černocké?!

Rok se s rokem sešel a v romantických prostorách Top Hotelu Praha se uskutečnila již pošesté tisková konference k 6. ročníku dětského dne a benefičního koncertu Kdo má rád, který proběhne v sobotu 11. června 2016 v jižních Čechách na Martinském mlýně u Trhových Svinů.

DSC_9738
A tak tuto akci přišli podpořit zpěváci, kteří na akci zazpívají. Nechyběla nestárnoucí čarodějnická Saxana Petra Černocká, která dorazila se svým manželem Jiřím Pracným, zpěváci Sámer Issa a Martin France nebo moderátorka Markéta Mayerová, která tiskovku moderovala a bude moderovat i červnovou akci. A nechyběli ani symboly Martinského mlýna vodník s čarodějnicí.

DSC_9928
Jako překvapení se přítomným hostům představil malý koník – asistenční kůň, který pomáhá lidem na vozíku nebo třeba slepým lidem a jeho um přišla představit ředitelka Helppes Zuzana Daušová. A tak všichni mohli vidět, jak roztomilý mini koník sundává třeba čepici nebo rukavice nebo naopak sbírá ze země brýle, mobil, telefon nebo zubní kartáček a tím se stal miláčkem všech přítomných. A potěší i děti na jihu Čech, neboť se dostaví na tento dětský den a benefiční koncert. Na tiskovce z něj byl doslova hotový manžel Petry Černocké, muzikant Jiří Pracný, který mu dal dokonce i pusu.

DSC_9692
Z ostatních účinkujících, kteří na charitativní akci přijedou bude například pěvecká legenda Yvetta Simonová nebo Milan Drobný, sesterská dvojice Martha a Tena Elefteriadu, muzikálový zpěvák Jiří Zonyga, Josef Laufer, zpívající herečka Michaela Dolinová nebo slovenská zpívající legenda Marcela Laiferová.

DSC_9731
Letošní výtěžek z koncertu bude již pošesté určen pro dětské a novorozenecké oddělení prachatické nemocnice a letos se konkrétně z financí pořídí pro děti do společenské místnosti stolky, židličky, hračky a vymalování dětskými motivy této místnosti. V rámci celodenní akce se děti můžou těšit na pohádkový les s pohádkovými bytostmi a na plno dětských atrakcí, které jsou pro ně připraveny zdarma.

IMG_4769

Foto: Martin Production

1920x1080px_osudy_hvezd