Klip SuperStar Moniky Bagárové na MTV

Nejúspěšnější ženská finalistka Česko Slovenské SuperStar 2010 Monika Bagárová natočila nový klip k písni Movin´on. Premiéru bude mít její novinka již zítra v úterý 23. srpna 2011 v 9 hodin na kanálu česko-slovenské verze MTV.


Videoklip Moniky Bagárové Movin´on z alba Shinning, který premiérově uvede česko-slovenská verze MTV, se natáčel na přelomu července a srpna v pražském ateliéru módního fotografa Lukáše Vrtílka. Ten se také ujal režijního vedení. Klip bude první den vysílán od 9 hodin každou hodinu a fanoušci ho mohou sledovat i na portálech mtv.cz a facebook.com/ mtvoficialni.
„S Monikou se známe téměř dva roky. Po SuperStar jsem s ní fotil poprvé a od té doby spolupracujeme téměř na každém jejím projektu. Když se mi naskytla příležitost natočit klip, ani jsem neváhal. Mám s Monikou přátelský vztah a dost zkušeností na to, abych věděl, že svou úlohu v celé akci zvládne víc než dobře, a pak pro mě samotného natáčení znamenalo možnost pracovně se posunout. Jde totiž v pořadí o druhý hudební klip, který jsem vytvořil. Tuhle nabídku mi dal Lumír Mati, jehož agentura Slavica Moniku zastupuje. Je mým blízkým přítelem, takže celý projekt a proces vytváření snímku se odehrával za skvělé atmosféry, přítomnosti mých přátel a výsledek tomu, myslím, odpovídá,“ řekl o natáčení Lukáš Vrtílek.


Střih a postprodukční aktivity měl na starosti mladý kreativní tým z brněnského studia AD ROOM, který spolu s Lukášem Vrtílkem spolupracoval již na fotografování a natáčení klipu skupiny Charlie Straight, které proběhlo letos v New Yorku.

Foto: TV Nova