Kdo získal titul Krále valčíku? Moderátorka Kloubková s Kunešem nebo herec Žák s dcerou Zuzanou?

Doslova tanečním soubojem naši tanečních párů Žák–Žáková a Kloubková–Kuneš se oficiálně otevřely dveře tanečního a pohybového centra Moving World Prague v Jungmannově ulici.

Moving World Prague ve třech samostatných klimatizovaných sálech nabízí 25 pohybových a tanečních programů, počínaje jógou, pilates, přes společenské tance, latino páry i ladies, až po tango, House dance a další taneční styly. Moderní sály, zázemí tanečního a pohybového centra a stylovou kavárnu obdivoval také moderátor slavnostního zahájení Václav Kopta.

Přestože jsem se angažoval ve StarDance, kladný vztah k tanci nemám. Tenkrát mě hodně mrzelo, že jsem kvůli zranění soutěž nedotančil. Ale noha po úrazu nesnesla tu obrovskou zátěž. Nicméně nemám pocit, že bych to nyní musel dohnat. Přesto občas na parket musím, například s dcerou na maturitním plese. Já se naštěstí naučil předstírat, že tančím, ale moje dcera Františka je tancem úplně nepolíbená. Byl to pro nás očistec. Líbí se mi, když někdo umí tančit, ale nezávidím jim to. Oni zase neumí řídit autobus, jako já. Každý má svoji specializaci,“ smál se milovník autobusů Václav Kopta.

O titul Krále valčíku se s Kristinou Kloubkovou a Václavem Kunešem podělil herecký taneční pár Zdeněk Žák a jeho dcera Zuzana Žáková. „Vždycky něco slíbím a pak toho lituji. Sice valčík umím už od tanečních, ale pro tuto historickou chvíli jsme radši požádali o spolupráci choreografku. Naše vystoupení jsem trénoval bos a je zajímavé, že nyní jsem si nazul boty a v těch mi to nějak nejde. Ale já to přetrpím,“ usmíval se Zdeněk Žák. Jeho dcera Zuzana ale tátu chválila: „Je lepší než jsem čekala. Naposledy jsme spolu tančili hodně svižnou a dlouhou polku před třemi roky na mém maturiťáku. Za chvilku jsme byli oba pomalu na infarkt.“

Slavnostnímu přestřižení pásky pak přihlíželi například režisér Antonín Procházka, herečky Chantal Poullain a Kristýna Janáčková, tanečník Petr Čadek a další hosté tanečního a pohybového studia. Majitelé Moving World Prague manželé Hajičovi a jeho šéf Tom Robin pak pohybu a tance chtivým návštěvníkům popřáli, aby se jim v Jungmannově 15 líbilo a hojně centrum využívali k uvolnění a relaxaci.

Otevreni tanecniho studia Moving World Prague
Otevreni tanecniho studia Moving World Prague
Otevreni tanecniho studia Moving World Prague
Otevreni tanecniho studia Moving World Prague
Otevreni tanecniho studia Moving World Prague

Foto: Herminapress