Kdo dělá styling průvodkyni pořadu Farmář hledá ženu Laďce Něrgešové? A jak se mu to (ne)daří?

Seznamte se se čtyřmi statečnými farmáři a jednou farmářkou, kteří se chystají najít si partnera pro život za přítomnosti televizních kamer. Reality show plná soubojů o srdce i špinavé práce se vrací na obrazovky: 3. dubna ve 20 hodin na Prima Show a následně 4. dubna ve 20.15 na Primě.

Během uplynulých řad byl country look moderátorky pořadu Laďky Něrgešové vždy předmětem debat. Dokonce se díky svým outfitům z natáčení objevovala v rubrikách módních policiích nejrůznějších časopisů a tento její styl byl také hojně komentován na sociálních sítích.

Kdo Laďce modely chystá a jak se v nich cítí? Moderátorka vysvětluje: „Už od první série si oblečení, boty a vlastně celý styling dělám sama. Tak nějak to přirozeně vzniklo a musím říci, že jsem si to oblíbila. Jednak si sama rozhoduji, co si na sebe vezmu, a za druhé mám vše doma připravené v pohotovosti na natáčení a můžu to případně i nosit v běžném životě. Třeba právě country styl není sice primárně to, co běžně oblékám, ale některé věci a doplňky se dají kombinovat i se stylem mým. Není to ale úplně jednoduché vybrat, jelikož to, co třeba vypadá dobře na ulici, pak třeba plně nefunguje na kameru. Ale už jsem se to naučila a pokaždé přibližně vím, co hledám. Na každý pád s tím musím souznít, abych se i v country looku cítila dobře.“

V neposlední řadě existuje přesto jeden doplněk, který moderátorce blízký není. Sama přiznává: „Opravdu je to tak, je to i něco, co do mého běžného šatníku nemá otevřené dveře, i když jinak se experimentům nebráním. Ovšem kovbojské klobouky vážně nejsou něco, co bych dokázala nosit i mimo natáčení.“

Sledujte už 3. dubna na Prima Show, jaké modely si pro letošní řadu oblíbené reality show Farmář hledá ženu moderátorka připravila. Které modely se vám líbí nejvíc? Hlasujte!

Koncept reality show zůstává stále stejný a také moderátorkou je i v této řadě skvělá Laďka Něrgešová, která celou reality show empaticky provede všechny soutěžící. Nenechte si ujít první díl, kde se Laďka Něrgešová navíc stane i poštovní doručovatelkou – bude to právě ona, kdo donese dopisy na farmy. Splní její pošťácká brašna očekávání všech zúčastněných? Kdo se s kým nakonec uvidí na zámečku, a hlavně, koho si následně pozvou farmáři k sobě domů? Přeskočí jiskra hned nad dopisem, nebo si na ni budeme muset chvíli počkat?

Láska začne úřadovat 3. dubna na Prima Show, následně pak 4. dubna na Primě. Dívejte se, držte palce a sledujte příběhy lidí, kteří nemají pro samou práci čas se seznámit.

Foto: TV Prima