Katy Perry v Praze očumoval Ondřej Sokol

Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha obohatilo stálou expozici o novou voskovou sochu americké popstar Katy Perry. Slavnostní odhalení nové figuríny však tentokrát muzeum věnovalo dětem z dětských domovů, jako dárek k Mezinárodnímu dni dětí. Herec a moderátor Ondřej Sokol odhalil sochu v duchu známé televizní a hudební show a zpěvaččiny songy dokonale interpretovala Anička Slováčková a Ondřej Mička. Oslavte příchod Katy Perry i vy a přijďte o víkendu 3. a 4. června do Celetné 15!

7_Ondr_ej-Sokol

Příchod velké americké hvězdy

Muzeum Grévin se při příležitosti této inaugurace spojilo s organizací Yourchance o.p.s. a v rámci projektu Začni správně! připravilo dárek k Mezinárodnímu dni dětí. Děti z dětských domovů Masťov, Unhošť a Žatec byly pozvány na slavnostní odhalení voskové dvojnice Katy Perry. Jedinečnou atmosféru populární televizní show a autogramiádu s umělci si tak užila téměř stovka dětí.

V »plesovém sále« Muzea Grévin figurínu Katy Perry slavnostně odkryl Ondřej Sokol. Zpěvačku, která stejně jako Michael Jackson dokázala získat 5 hitů číslo jedna z jednoho alba, dokonale interpretovali Anička Slováčková a Ondřej Miček. Hned na úvod zazpívala Anička jeden z hitů Katy Perry Hot N Cold.

Právě odhalená socha Katy Perry je ztvárněna podle konceptu jejího slavného vystoupení v Paříži roku 2011. Zachycuje zpěvačku v její výrazné závěrečné póze při show písně Firework. Má stejný kostým, ve kterém zpívala, a to světle modré plavky pokryté třpytkami ve tvaru cukrátek a vlasy má v podobě modré paruky. Tato paruka je v muzeu Grévin zhotovena z opravdových vlasů.

 

 https://www.youtube.com/watch?v=9wUmm3smfmQ

4_Anna-Slova_c_kova__Katy-Perry_Ondr_ej-Mic_ek

Víkend California Dream Tour

První červnový víkend se přijďte pobavit do našeho muzea! Nenechte si ujít možnost strávit 3. – 4. červen spolu s Katy Perry v Café Grévin Praha. Jste obdivovatelé hudebních show? Máte možnost se jí zúčastnit: každou hodinu bude připraveno hudební a taneční vystoupení složené z nejoblíbenějších zpěvaččiných hitů. Víkend se ponese v duchu Katyina druhého turné California Dreams. Nejen děti si budou moci smlsnout na lízátkách, bonbónech
a dalších cukrovinkách, které k této tour patřily. K zapůjčení budou modré paruky, abyste se s nimi a Katy mohly vyfotit. V Muzeu Grévin v Celetné 15 na vás čeká spousta zábavy.

 3_Anna-Slova_c_kova__Ondr_ej-Sokol

Podívejte se na klip Katy Perry k hitu Chained To The Rhythm zde:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=Um7pMggPnug

 

Foto: Muzeum Grévin