Kašparovská vyfasovala v televizi měsíční přestávku!

Partie televize Prima vysílá každou neděli v 11 hodin, během adventu má pořad přestávku. Zpět na obrazovkách bude v neděli 6. ledna 2019. Partii Prima vysílá od roku 1998 a jedním z nejdéle vysílaných a nejoblíbenějších pořadů televize.

Terezie 1

 Rok 2018 byl pro českou politiku zajímavý. Mohli jste rozhodovat v několika volbách, jak chcete směrovat svá města a obce, Senát, vybrali jsme hlavu státu. Prezidentské volby byly vyhrocené, rozdělily společnost, mnohdy celé rodiny. Dopady jsou stále cítit. Až do léta se skládala vláda, která by získala důvěru vámi volené Sněmovny, byli jsme svědky dohadování, slibovaní, názorových obratů, osobních i věcných hádek,“ řekla moderátorka Partie Terezie Tománková (dříve Kašparovská).

Adventní čas je na Primě časem odpočinku od politiky, svárů a diskusí na vážná témata. „Nedělní Partie bude zpátky hned po Novém roce a já se těším, co nový rok 2019 přinese. Každou neděli vám přineseme na Primě část politického dění, střípky uplynulých dnů. Slibuji vám, že pro vás nadále budeme zvát zajímavé hosty, kteří mají co říct, a já se jich budu důsledně ptát. Partii pro vás od září nově vysíláme i na Facebooku našeho zpravodajství. Mnoho z vás si už na to zvyklo a také často reagujete, za což jsem ráda,“ dodala moderátorka.

On-line a na Facebooku Zpravodajství FTV Prima také zpovídá zajímavé hosty v pořadu Názory bez cenzury. Ten bude také pokračovat i příští rok, pořad reaguje na aktuální události, zveme hosty ze zajímavými názory nebo se proti sobě konfrontují lidé s rozdílnými pohledy na svět či konkrétní problém. On-line pořad má tu výhodu, že se mohou zapojovat i diváci, což často dělají, ptají se a diskutují.

 

Foto: TV Prima