Karolína Kurková dala Janu Krausovi speciální trenky s kapsičkou

Po letní prázdninové přestávce se opět začala vysílat Show Jana Krause. Prvním hostem se stala topmodelka Karolína Kurková. „Jsem první host, a tak sem musím přinést energii,“ říká na úvod světoznámá topmodelka, která už řadu let žije v USA, a dodává, že na návštěvu do Česka přiletěla teprve včera.

„Takže vy jste taková moje první věc důležitá, co tady dělám a natáčím,“ obrací se s úsměvem na svého hostitele. Cesta do Prahy byla ovšem motivovaná především její účastí na EuroBasketu, který bude probíhat v první polovině září. Karolína se totiž aktivně zasadila o to, aby se letošní mistrovství Evropy v basketbalu konalo právě u nás. „Reprezentovala jsem Českou republiku, musela jsem jít před komisi a povídat,“ popisuje. „Byla jsem svá. Říkala jsem, že si možná musí myslet, proč jsem tam, když nejsem profesionální sportovec. Ale mám taťku, který byl profesionální basketbalista, takže já jsem vyrůstala s basketbalem, jako dítě jsem vyrůstala na basketbalovém hřišti.“

To, že to vyšlo, a šampionát skutečně proběhne v Praze, vnímá jako malý zázrak. „Musím říct, že jsme nebyli favoriti! To byly jiné země. Někdo z komise nás moc nechtěl. Pak ale nemohli říct ne… Takže teď to musíme dát! Říkám, kluci, potřebujeme nějakou medaili,“ pokračuje ve vyprávění modelka a oči jí přitom září nadšením. „Budu tam fandit, budu tam křičet, takže mě nejen uvidí, ale i uslyší,“ směje se.

Stranou hovoru nezůstane ale ani Karolínina profese, a tak zavzpomíná například na to, jak předváděla superluxusní podprsenku s diamanty v hodnotě zhruba 130 milionů korun. „To jsem měla všude okolo sebe bodyguardy, protože to byly miliony, které na mě museli dát, takže oni museli být pořád okolo mě a všechno hlídat. Diamanty byly našité na podprsence, kterou mi zapínala žena, ale všude kolem byli muži. Bylo to strašně studené a nepříjemné, nepohodlné, škrábalo to,“ přibližuje své pocity. A když už budeme u spodního prádla, vyvstane i správný okamžik, aby Karolína předala Janu Krausovi dárek, který mu přivezla z Miami. „Vím, že máte rád trenky,“ říká při předávání. „To jsou speciální trenky, nejoblíbenější trenky mého manžela a mého dvanáctiletého syna, hlavně tedy syna, protože mají speciální kapsičku, že si dáte všechno dovnitř do pouzdříčka, a dobře to drží a je to strašně pohodlný.“ Ovšem to, jak Janu Krausovi padnou jsme se ovšem nedozvěděli. Zato Karolína se na závěr ještě rozpovídala o tom, jak všechny své tři děti porodila doma ve speciálním bazénu.

 

Foto: TV Prima