Kamila Nývltová se poprala v divadle! Kolegovi rozsekla obočí!

Zpěvačka Kamila Nývltová vstoupila na prkna Hudebního divadla v Karlíně a už je na nože se svými hereckými kolegy. Situace v divadle ji dokonce nutí zlostně se vrhnout do hloučku divadelníků a pustit se do boje. Lidem okolo běží mráz po celém těle a tuhne jim krev v žilách … naštěstí se vše odehrává během jedné nacvičené scény muzikálu Aida, kde zpěvačka ztvárňuje nubijskou princeznu a otrokyni Aidu.


Kamila Nývltová během představení dokazuje, jaká je bojovnice. S věrohodností ovládá obrovský železný meč, a vy máte pocit, že Kamila absolvovala výuku minimálně roční stáže bojových umění. Bravurně a s jistotou kolem sebe mává meči, práská bičem a přehazuje si přes ramena své kolegy a dokonce i svého přítele Tomáše Smičku, který působí v muzikálu jako člen pěvecko-taneční company.
Bojová scéna končí tím, že Kamila alias Aida drží pod krkem a s nožem na hrudi v šachu jednoho z ubohých bojovníků – tanečníků.


„Trénink byl velice náročný, zkoušeli a připravovali jsme tuto scénu celé 3 měsíce, co probíhalo zkoušení Aidy. Mám kolena a ruce samé modřiny, dokonce jsem i jednomu kolegovi při zkoušce rozsekla obočí. Zpětně se tomu již smějeme s tím, že to mohlo dopadnout mnohem hůře. Dokonce jsem si bitku zkoušela i několikrát s přítelem doma, abych si to zažila a nezapomněla to. Celou dobu jsem si připadala jako veliká bojovnice, která dokáže skolit každého chlapa na kolena. Získala jsem s tím opravdu výbornou fyzičku a sílu v rukách. Moc mě to bavilo a určitě bych se do budoucna nebránila opět něco takového zkusit, třeba přijde i muzikál Xena, kde bych si své naučené bojové umění mohla znovu vyzkoušet. Dokonce mi můj trenér Petr Nůsek řekl, že jsem ženská, která má neskutečnou páru, a že by mě rovnou zaměstnal v jeho profesionální bojové skupině,“ směje se sympatická Kamila.


Kamila Nývltová ve svých 23 letech získala již čtvrtou hlavní muzikálovou roli. Po odehrání Kleopatry a Angeliky ve stejnojmenných muzikálech a Lorraine v Draculovi, získala další hlavní roli a to krásné otrokyně Aidy v Hudebním divadle Karlín. Kamila po boku kolegů – Lucie Bílé, Mariana Vojtka, Lukáše Kumprichta Lukáš Kumprichta dalších odehrála premiéru 5. října 2012.

Foto: www.nyvltova.cz